Clock Yourself 3.2.23 Apk Mod for Full Android

Saat Kendiniz Mod Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 103 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dengemiz başarısız olduğunda, beklenmedik bir yönde hızlı bir adımla tepki vermeliyiz.Bu beceri, spor alanındaki sporcular için denge güçlüğü çeken yaşlı insanlar için olduğu kadar önemlidir.

Bu uygulama eğlenceli ve her yaştan ve yeteneklerden insanlara meydan okumak için değiştirilebilir bir şekilde hızlı adımlama ve / veya atlama egzersizleri ile bilişsel egzersizleri birleştirir.

Bilişsel işleme hızı ve psikomotor beceriler erken yetişkinlikte azalmaya başlar!

Önemli

Ayarlanabilir hız ve ayaklarınız üzerinde gerçekleştirmek için kendi bilişsel meydan okuma yeteneği ile, Saat Kendinizi yaşamın her yaş ve aşamalarında farklı insanlar için farklı bir amaca hizmet etmek için tasarlanmış bir uygulama.

Bilişsel bilim, spor bilimi ve düşme önleme alanlarından mevcut en iyi kanıtları bir araya getiren Avustralyalı bir fizyoterapist tarafından tasarlanan SAAT KENDİNİZ, eşzamanlı olarak bilişsel egzersizlerle fiziksel egzersizler sunar. App soyut akıl yürütme, çoklu görev ve fiziksel hareket planlama ve sıralama ile ilişkili beyin becerileri uygulama kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, vücudunuzun beyninizden aldığı motor talimatlarını yürütebilme hızını artırmanız için ilerler.

KENDİNİZİ SAAT’in beş seviyesinin tümü, ayaklarınızın altında bir saat yüzünün görüntülenmesine dayanır. Bu, paspasları veya sensörleri bağlamanıza gerek kalmadan zeminde adım adım yönlendirebileceğiniz 12 sezgisel koordinat / referans noktası verir.

İndirme: Clock Yourself Apk APK

Clock Yourself’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Saat kendini hakkında özet APK

ad Kendinizi Saatleyin
Yayımcı Sonraki Adım Müttefik Sağlık Pty Ltd
En son sürüm 3.2.23
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir