Clock Yourself 3.2.37 Apk Full Data for Android

Clock Yourself hakkında özet

ad Kendinizi Saatleyin
Yayımcı
En son sürüm 3.2.37
Platformlar Android 4.1
paket com.nextstepalliedhealth.clockyourself
İndirme: Orijinal Clock Yourself APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Clock Yourself APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu ve 10.000’den fazla cihazlarda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Clock Yourself MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 110 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dengemiz başarısız olduğunda, beklenmedik bir yönde hızlı bir adımla tepki vermeliyiz.Bu beceri, spor alanındaki sporcular için denge güçlüğü çeken yaşlı insanlar için olduğu kadar önemlidir.

Bu uygulama eğlenceli ve her yaştan ve yeteneklerden insanlara meydan okumak için değiştirilebilir bir şekilde hızlı adımlama ve / veya atlama egzersizleri ile bilişsel egzersizleri birleştirir.

Bilişsel işleme hızı ve psikomotor beceriler erken yetişkinlikte azalmaya başlar!

Önemli

Ayarlanabilir hız ve ayaklarınız üzerinde gerçekleştirmek için kendi bilişsel meydan okuma tasarım yeteneği ile, Saat Kendinizi yaşamın her yaş ve aşamalarında farklı insanlar için farklı bir amaca hizmet etmek için tasarlanmış bir uygulama.

Bilişsel bilim, spor bilimi ve düşme önleme alanlarından mevcut en iyi kanıtları bir araya getiren Avustralyalı bir fizyoterapist tarafından tasarlanan SAAT KENDİNİZ, eşzamanlı olarak bilişsel egzersizlerle fiziksel egzersizler sunar. App soyut akıl yürütme, çoklu görev ve fiziksel hareket planlama ve sıralama ile ilişkili beyin becerileri uygulama kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, vücudunuzun beyninizden aldığı motor talimatlarını yürütebilme hızını artırmanız için ilerler.

KENDİNİZİ SAAT’in beş seviyesinin tümü, ayaklarınızın altında bir saat yüzünün görüntülenmesine dayanır. Bu, paspasları veya sensörleri bağlamanıza gerek kalmadan zeminde adım adım yönlendirebileceğiniz 12 sezgisel koordinat / referans noktası sağlar.

Clock Yourself OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.nextstepalliedhealth.clockyourself” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Download indirme linkleri

 Programın ücretli kurulum dosyasını doğrudan bağlantı ile indirin – 61 MB

 Doğrudan veritabanı ile program veritabanı dosyasını indirin – 78 MB

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorumlar veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.2.37 sürümündeki yenilikler

  1. Bazı cihazlarda bildirilen kekemelik ses hatası düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir