Clean My Phone Pro 4.1 Apk Full Mod for Android

Telefonumu Temizle Pro hakkında APK 4.1 APK + Mod for Android

ad Telefonumu Pro’yu Temizle
Yayımcı
En son sürüm 4.1
Platformlar Android 4.4
paket com.fchatnet.cleanmyphone
İndirme: Original Clean My Phone Pro APK

Sevgili dostlar, size Clean My Phone Pro APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Araçlar Android APP olduğunu ve 10.000’den fazla cihazlarda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Telefonumu Temizle Pro MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.8 puan aldı ve toplam 769 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Telefonumu Temizle Pro, telefonunuzu yavaşlatan gereksiz, artık ve önbellek dosyalarını kaldırarak depolama alanınızı boşaltmanıza yardımcı olur. Profesyonel temizleyicimizle, yanlış dosyaların silinmesinden endişe etmeden sosyal uygulamalardan önbellek verilerini temizlemekten çok daha fazla alan açabilirsiniz.

Önemli

 • One Tap Boost, RAM’i boşaltarak telefonu hızlandırmaya yardımcı olur. Cep telefonunuzu güçlendirdikten sonra, ne kadar hızlı olduğunu görmek için bir hız testi yapabilirsiniz.
 • Clean My Phone Pro, çalışan uygulamaları hazırda bekleterek pil gücünden tasarruf etmenize ve pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.
 • Game Booster ile oyunlarınızı yönetebilir, oyunların yükleme hızını artırabilir ve burada daha eğlenceli oyunlar bulabilirsiniz.

İndirme: Clean My Phone Pro APK Apk Son sürüm

Clean My Phone Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.1 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni kullanıcı arayüzü eklendi
 2. Oyun Güçlendirici eklendi
 3. Ram Booster eklendi
 4. Sosyal Temizlik Eklendi
 5. Pil Tasarrufu Eklendi
 6. Güvenli Tarama Eklendi
 7. 17’den fazla yeni özellik eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir