Clash of Kings 5.26.0 Apk Mod (Para) for Android Full

Clash of Kings 5.26.0 Apk Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 2,302,637 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savaşlar devam ediyor. Yaşlı Kralın soyundan gelenler CoK ülkesinden çağrı aldı. Sarayın kapısı açılmak üzere. Yeni gizemli denizler gerçek efendiyi bekliyor.

Orduyu toplayın, enerjiyi diğer krallıklara gösterin ve denizi yönetin!

Bu epik çok oyunculu çevrimiçi RPG’de krallıklarla savaşın, savaş yapın, ordularla savaşın, kalenizi inşa edin ve gerçek zamanlı stratejiyle bir imparatorluğu fethedin. Destansı bir savaş oyununda PVP ortaçağ savaş aksiyonunun CoK fantastik dünyasını yaşamak için Clash of Kings modunu indirin .

Yeteneklerinizi geliştirmek için ejderhaları kullanın, ordunuzu düşmanlara ve arkadaşlarınıza karşı çağıran çok oyunculu savaş oyununda bir imparatorluğu fethedin. Savaş eylemi, savaşacak yeni bir ordu, keşfedilecek dört yeni medeniyet ve egemen olmak için yeni bir Popülerlik sıralama sistemi ile ısınıyor – Clash of Kings çevrimiçi oyununa katılın ve tüm CoK krallıklarını kontrol etmek için bu RPG’de gerçek zamanlı savaş stratejisi oynayın.

Önemli

  • Diğer lordlara karşı savaşın ve devasa PVP çevrimiçi oyununda savaş açın. Krallığın kontrolü için savaşın, bir ordu kurun ve en güçlü PVE saldırısına bile dayanmak için kale, saray, ejderhalar ve ordu kışlasındaki yükseltmelerle savunmanızı güçlendirin.
  • Krallığınız üzerindeki kontrolü güçlendirmek, ekipmanınızı yükseltmek ve kalenizi bir düşman saldırısından korumak için destansı bir MMO savaşında savaşmak için gerçek zamanlı strateji oynayın. Çiftlikler ve kereste fabrikaları geliştirerek ordunuz için kaynak kazanın ve sarayınızı geliştirin. Diğer liderlerle stratejik ittifaklar kurun ve avantajınız için onları koruyun.
  • Krallığınız için hediyeler geri getirmek için bir yolculukta ejderhalar gönderin, sarayınızda bir kuşatmayı önlemek, düşmanlarla savaşmak ve sarayın kaynaklarını yöneterek Krallar Çatışması imparatorluğunun en güçlü lordlarından biri olmak için taktik MMO RPG oyununu kullanın.
  • Ejderha doğumlu yeni medeniyetleri keşfedin, Viking, Yamato ve Huaxia tüm yeni bölgeleri fethediyor. Antik vadide her biri kendi uzmanlıklarıyla savaşan yeni kahramanlarla, savaşla test edilmiş bu savaşçılar, sürekli genişleyen çok oyunculu fantezi dünyasında yoğun dövüş eylemine hazır.

Clash of Kings Mod’u indirin , Popülerlik özelliğinde en iyi faturalandırma için düşmanlarla savaşın ve bu destansı MMO PVP savaşında krallığın kontrolünü elinize alın!

Ne var ne yok

  1. DC playoff savaş raporunda, “Playoff All Soldier Units ‘Alınan Hasar (Azaltma)” ile ilgili görüntüleme hatası düzeltildi.
  2. Çılgın Ateş Ejderi, Dünya BOSS’u kesinlikle görünecek
  3. Cinsiyet özelliği eklendi; Lordların cinsiyeti Çiçek Sıralamasında gösterilecek

İndirme: Clash of Kings: Yeni Hilal Medeniyeti Hileli APK

Clash of Kings: New Crescent Civilization’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir