Clash of Kings 5.33.0 Apk +Full Mod (Money) for Android

Kralların Çatışması: Yeni Hilal Medeniyet Modu bir Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 2,306,291 kişi oy kullandı.

OyunTakiP.CoM uygulamasından genel bakış

Savaşlar devam ediyor. Yaşlı Kralın soyundan gelenler CoK ülkesinden çağrı aldı. Sarayın kapısı açılmak üzere. Yeni gizemli denizler gerçek efendiyi bekliyor.

Orduyu toplayın, enerjiyi diğer krallıklara gösterin ve denizi yönetin!

Bu epik çok oyunculu çevrimiçi RPG’de krallıklarla savaşın, savaş yapın, ordularla savaşın, kalenizi inşa edin ve gerçek zamanlı stratejiyle bir imparatorluğu fethedin. Destansı bir savaş oyununda PVP ortaçağ savaş aksiyonunun CoK fantastik dünyasını yaşamak için Clash of Kings modunu indirin .

Yeteneklerinizi geliştirmek için ejderhaları kullanın ve ordunuzu düşmanlara ve arkadaşlara karşı çağıran çok oyunculu savaş oyununda bir imparatorluğu fethedin. Savaş eylemi savaşmak için yeni bir ordu, keşfedilecek dört yeni medeniyet ve egemen olmak için yeni bir Popülerlik sıralama sistemi ile ısınıyor – Clash of Kings çevrimiçi oyununa katılın ve tüm CoK krallıklarını kontrol etmek için bu RPG’de gerçek zamanlı savaş stratejisi oynayın.

Önemli

  • Diğer lordlara karşı savaşın ve devasa PVP çevrimiçi oyununda savaş açın. Krallığın kontrolü için savaşın, bir ordu kurun ve en güçlü PVE saldırısına bile dayanmak için kalenize, saraya, ejderhalara ve ordu kışlasına yükseltmelerle savunmanızı güçlendirin.
  • Krallığınız üzerindeki kontrolü güçlendirmek, ekipmanınızı yükseltmek ve kalenizi bir düşman saldırısından korumak için destansı bir MMO savaşında savaşmak için gerçek zamanlı strateji oynayın. Çiftlikler ve kereste fabrikaları geliştirerek ordunuz için kaynak kazanın ve sarayınızı geliştirin. Diğer liderlerle stratejik ittifaklar kurun ve onları avantajınız için koruyun.
  • Krallığınız için hediyeler geri getirmek için bir yolculukta ejderhalar gönderin, sarayınızda bir kuşatmayı önlemek, düşmanlarla savaşmak ve sarayın kaynaklarını yöneterek Krallar Çatışması imparatorluğunun en güçlü lordlarından biri olmak için taktik MMO RPG oyununu kullanın.
  • Ejderha doğumlu yeni medeniyetleri keşfedin, Viking, Yamato ve Huaxia tüm yeni bölgeleri fethediyor. Antik vadide her biri kendi uzmanlıklarıyla savaşan yeni kahramanlarla, savaşla test edilen bu savaşçılar, sürekli genişleyen çok oyunculu fantezi dünyasında yoğun dövüş eylemine hazır.

Clash of Kings Mod’u indirin , Popülerlik özelliğinde en iyi faturalandırma için düşmanlarla savaşın ve bu destansı MMO PVP savaşında krallığın kontrolünü elinize alın!

İndirme: Clash of Kings: Yeni Hilal Medeniyeti Full APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Clash of Kings: New Crescent Civilization’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Nian Beast’e otomatik olarak bir mitinge katıl
  2. Yer işareti optimizasyonunu koordine eder
  3. Posta optimizasyonu
  4. Hızlandırma optimizasyonu

Kralların çatışması: yeni hilal medeniyet hakkında özet APK

ad Kralların çatışması: yeni hilal medeniyet APK
Yayımcı
En son sürüm 5.33.0
Platformlar Android 4.0
paket com.hcg.cok.gp
İndirme: Orijinal Clash of Kings: Yeni Hilal Medeniyeti APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir