Clan Race 2.0.0 Apk Full Mod + Data for Android

Klan Yarışı hakkında özet 2.0.0 APK + Android için Mod

İsim Klan Yarışı
Yayımcı
En son sürüm 2.0.0
Platformlar Android 4.1
Paket com.deemedyainc.dx2

Genel Bakış

Sevgili dostlar, OBB ile Clan Race APK’nin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Yarış Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Klan Yarışı MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 39,390 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Hit yarış serisi oyunu Trial Xtreme’in yaratıcılarından bugüne kadarki en sosyal ve Xtreme gerçek zamanlı PVP motokros oyunu geliyor. Milyonlarca oyuncuya karşı yarışın, kendi klanınıza katılın veya kendi klanınızı oluşturun ve diğerlerine bir Klanın sadece çatışma için değil YARIŞ için olduğunu gösterin!

Öne Çıkanlar

  • Kendi klanınızı oluşturmak için arkadaşlarınızla takım oluşturun ve diğer klanlara oyundaki en iyi klanın kim olduğunu gösterin.
  • Dünyanın en iyi Klan Yarışı binicisi olarak taç giymek için sezonu en üst ligde tamamlayın.
  • Düzinelerce özel emojiyle yarışırken rakiplerinizi sataşın.
  • Şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın 3D grafikler, çılgın bir sürüş deneyimi oluşturmak için mükemmel tasarlanmış seviyelerle bir araya geliyor.
  • Kendi yarış canavarınızı yaratmak için herhangi bir bisiklet parçasını yükseltin.
  • Sürücünüzü kişiselleştirerek kendi tarzınızı piste getirin.

Clan Race APK Mod Son versiyonunu indirin

Klan Yarışı indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir