Citytopia 2.8.5 Apk Full Data for Android

Citytopia 2.8.5 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Citytopia
Yayımcı
En son sürüm 2.8.5
Platformlar Android 5.0
paket com.atari.mobile.citytopia

genel bakış

Sevgili dostlar, size OBB ile Citytopia APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Citytopia MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 16.470 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Rollercoaster Tycoon® Touch’ın yapımcılarının yeni şehir kralı bina oyunu Citytopia Mod’da en sıra dışı şehri tasarlayın, inşa edin ve çalıştırın !

Önemli

En ŞAŞIRTICI ŞEHİR İNŞA ET: Konuttan ticarete ve endüstriyel alandan güzel parklara kadar birçok farklı bina türünü keşfedin ve yerleştirin. Eklenen her bina silüetinizi geliştirir, daha fazla vatandaş çeker ve ekonominizi büyütmeye yardımcı olur.

BÜYÜK Bir Oyun Alanı: Tüm mahallelerin kilidini kademeli olarak açın, daha fazla gayrimenkul satın alın ve şehrinizi mütevazi bir mezradan geniş bir Citytopia’ya genişletin. Kasabanın durumu hakkındaki düşüncelerini ifade etmekten çekinmeyen vatandaşlarınızı tatmin edin.

MÜCADELE Görevlerini üstlen: Daha hızlı seviye atlamak için sürekli değişen görevleri tamamla. İlerlemede büyük artışlar kazanan ulaşım görevlerine devam etmek için kamyon ve otobüs filonuzu stoklayın.

GENİŞ Kart Toplama: Yeni binalar, dekorasyonlar, araçlar ve daha fazlasını bulmak için her gün ücretsiz paketler açın. Yeni kreasyonların kilidini açmak için kartları bulun ve mevcut altyapıyı artırmak için bunları yükseltin. Yükselen gökdelenler ve sıfır emisyonlu araçlar gibi olağanüstü istatistiklerle nadir ve destansı kartları keşfedin.

 

Download Citytopia APK Apk son sürümü

Citytopia’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Citytopia Mod Apk v2.8.5

Download Citytopia OBB

Google Play

Citytopia OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.atari.mobile.citytopia” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.8.5 sürümündeki yenilikler

  1. BAŞARILAR – Yeni zorluklara hazır mısınız? Yeni hedefleri tamamlayarak başarıların kilidini açın ve tamamlanan her seviye için büyük bir ödül!
  2. MÜZİK VE SES – Yükleme ekranında yeni bir müzik ve şehrinizde gizlenmiş yeni sesleri keşfedin! Kulaklarınızı açık tutun!
  3. VE DAHA FAZLASI – Kullanıcı Arayüzü Geliştirmeleri ve Hata Düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir