City Island 5 2.16.3 Apk Full Mod for Android

Şehir adası 5 hakkında özet 2.16.3 APK + Mod for Android

ad Şehir Adası 5
Yayımcı
En son sürüm 2.16.3
Platformlar Android 4.1
paket com.sparklingsociety.cityisland5
İndirme: Orijinal Şehir Adası 5 APK

Sevgili dostlar, size City Island 5 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. City Island 5 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 187.225 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

City Island 5 Mod , Sparkling Society’nin yeni bir şehir kurucu oyunudur, sizi sadece bir adadan başlayarak küçük kasaba belediye başkanı yapar. Dünyayı keşfetmek için zeplin gönderin ve yeni şehirlerinizi inşa etmek için güzel yeni adaların kilidini açın. Şehir kurma oyunlarının çoğunda sadece bir şehri yönetiyorsunuz, ancak “ City Island 5 Game ” de ufkunuzu ve silüetinizi yeni adalara, her biri farklı bir temaya ve yüzeye sahip olacak şekilde genişleteceksiniz. Bu şehir oyunu çevrimdışı bir oyun olarak da oynanabilir, böylece internet olmadan veya wifi bağlantınız olmadığında kendi şehrinizi kurabilirsiniz. Mobil cihazlarda en popüler gündelik şehir kurma oyun serisiyle milyonlarca oyuncuya katılın!

Önemli

  • Bu komple inşaat simülasyon oyununda toplayın, yükseltin, süsleyin, keşfedin!
  • Ödüller toplayın ve hazine sandıkları kazanın!
  • Bu oyunu çevrimdışı veya çevrimiçi oynayın. Oynamak için internet bağlantısı gerekmez
  • Şehir kurucu oyunları, şehrinizi inşa etmek için düzinelerce harika ada ile tekrar eğlenceli hale geldi!
  • Kendi şehrinizi kurun ve diğer oyuncuların şehirlerini de izleyin!

Download City Island 5 APK Apk son sürümü

City Island 5’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.16.3 sürümündeki yenilikler

  1. Birçok küçük görsel iyileştirme yapıldı

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir