Chess Coach Pro 2.36 Full Apk- Mod for Android

Chess Coach Pro hakkında özet

ad Satranç koçu pro APK
Yayımcı KemigoGames
En son sürüm 2.36
Platformlar Android 4.0
paket com.kemigogames.chesscoachpro
İndirme: Original Chess Coach Pro APK

Sevgili dostlar, size satranç koçu pro APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Tahta Android Oyun ve 5.000 ‘den fazla cihazlarda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

Oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Chess Coach Pro MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.9, toplam 1.682 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Satranç, dünyadaki en iyi ve ilginç oyunlardan biridir! Çocuklardan yaşlılara dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanır. Ancak satrancın nasıl oynandığını anlamak için satranç kurallarını ve satranç taşlarının adlarını bilmek yeterli değildir. Satranç stratejisini ve taktiklerini ve satranç tahtasının tüm alanlarını iyi gezinmek için öğrenmek çok daha önemlidir.

Bizim app 4200 satranç bulmaca ve çeşitli satranç açılışları içeriyor. Her bulmaca bazı taktik veya hile gösterir. Bulmacayı çözmek ve bir sonrakine geçmek için bir sonraki satranç hamlesini tahmin etmek zorundasınız.

Satranç bulmaca oyunları ilerleme ve öğrenmede çok etkilidir. Uygulamamızla her gün antrenman yaparsanız, satranç oyununuz hızlı bir şekilde gelişir, çünkü kombinasyon vizyonunuz bir rakiple gerçek bir oyunda hileyi kolayca bulabilir.

Önemli

 • Satranç bulmacalara tam erişim (4200)
 • Satranç açılışlarına tam erişim (12)
 • % 100 çevrimdışı, Reklam yok
 • Uygulama içi satın alma yok
 • Aylık ücret yok

Chess Coach Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.36 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni bir tema eklendi: “Tuzak açma”
 2. Hatalar düzeltildi.
 3. Size keyifli bir oyun ve güzel satranç zaferleri diliyoruz!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir