Castle Defender: Hero Shooter 0.5.0 [Early Access] Apk + Mod for Android Download

Castle Defender Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 6521 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kaleniz saldırı altında! Bir lider olun ve CASTLE DEFENDER: Hero Shooter – Offline TD’de çılgın zombiler ve daha fazlası gibi işgalci canavarlardan savaşçınızı koruyun !

Bir strateji geliştirin! Canavarları yakalamak ve kahramanınızı çağırmak için çapraz kase kullanın (1 kart veya 10 kart toplamak için mücevher kullanın – cüzdanınıza bağlı olarak), kalenizi koruyun ve cadı, büyücü gibi 4 ana savaşçının yardımıyla kazanan olacaksınız. , Melon, şövalye. Her birinin kendi yeteneği var. Kötü zombiler merhamet bilmeyebilir, ancak kahramanınız hepsini yenmek için okçuluk, kılıç, büyü kullanabilir – krallığınızdaki her canavar eğlenceli bir meydan okuma!

Bu savunma oyununda sizin için kasırga, dondurma ve dahası var. Yani ÇEKİM ve SUMMON hazır olun! Lider olun, efsanevi kahramanınızı yükseltin, kötü zombilerle savaşın ve bu kule savunma atıl TD oyununda krallığınızı koruyun. Şimdi bu harika oyunu KEYFİNİ ÇIKARIN!

Önemli

  • 3 harita: orman, plaj ve çöl
  • 30+ eğlenceli SEVİYE!
  • Nihai sonuçların yardımıyla: kasırga, donma…
  • Çağırmak ve yükseltmek için 4 ana kahraman
  • Her biri kendi özel saldırıları ile vahşi çalışan bir sürü farklı canavarlar!
  • Birçoğu savaşçı, kale, tatar yayı için yükseltme seçiyor… vb…

İndirme: Castle Defender Apk APK

Castle Defender’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Oyun kullanıcı arayüzünü optimize et
  2. Kritik hasarı düzeltme
  3. Yeni Eğitim

Kale savunucusu APK hakkında

ad Kale Savunucusu
Yayımcı Unimob
En son sürüm 0.5.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir