Castle Crush: Epic Battle 4.5.4 Full Mod APK

Castle Crush: Epic Battle hakkında özet

ad Kale ezmek: epik savaş APK
Yayımcı Bedava Eğlenceli Oyunlar
En son sürüm 4.5.4
Platformlar Android 2.3.3
paket com.tfgco.games.strategy.free.castlecrush
İndirme: Original Castle Crush: Epic Battle APK

Castle Crush: Epic Battle Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.127.326 kişi oy kullandı.

RPG? RTS? Castle Crush Mod benzersiz bir strateji oyunudur. Efsanevi canavarlar. Sihirli arena. Destansı düellolar. Çok / PvP. En iyi kart ve strateji oyununda taktiklerinizi seçin, gemiye atlayın ve rakiplerinize karşı savaşın!

Bu eğlenceli gerçek zamanlı strateji oyununda dünyanın dört bir yanından düello oyuncuları! 40’tan fazla asker ve büyüyü topla ve geliştir: sevimli Dryad’dan muazzam Ejderha’ya! Şimdi ücretsiz oyna!

Stratejinizi seçin ve ordunuzu destansı savaşta zafere taşıyın! Güçlü bir güverte inşa edin ve birliklerinizi konuşlandırırken düşman kalenizi ezin! Kupa kazanın ve dünya sıralamasında yükselin! Düşman klanlarıyla çarpış ve ordunu savun! Yeni güçlü savaşçıları, canavarları ve büyüleri keşfetmek ve kilidini açmak için sandıklarınızı açın! Sihirli efsanevi kartlardan birini alacak mısın? Stratejinizi tanımlayın ve savaşçılarınızı dikkatle seçin. Okçular uzaktan öldürmek için mi? Royale Golem savunmayı geçecek mi? Yoksa birliklerini güçlendirmek için bir iyileştirme büyüsü mü?

Önemli

 • Destansı savaşlarda diğer oyunculara düello et
 • Yeni güçlü birlikler topla
 • Yeni kartların kilidini açmak için rakibin kalelerini yok et
 • En üste kadar birden fazla seviyede ilerleme
 • Farklı savaş taktikleri öğrenin ve nihai şampiyon olun
 • Ücretsiz Günlük kartlar
 • Büyülü sandıkları aç
 • Kupa kazanın
 • Efsanevi klanlara katılın
 • Eğlenceli, sezgisel mekanik
 • Gerçek zamanlı düello oyunu

Castle Crush: Epic Battle’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.5.4 sürümündeki yenilikler

 1. Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Art of War 4.5.2 – a special and interesting strategy game “Battle Art” Android+mod Download

Art of War v4.5.2 + Mod – Fun strategy game “Art of War” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir