Castle Clash: Guild Royale 1.7.9 Mod/Hack Full APK + Data for Android

Castle Clash hakkında özet : Brave Squads 1.7.9 APK + Android için Mod

ad Castle Clash: Brave Squads
Yayımcı
En son sürüm 1.7.9
Platformlar Android 4.1
paket com.igg.castleclash

genel bakış

Sevgili dostlar, size Castle Clash: Brave Squads APK’nin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Castle Clash için önerilen yaş : Brave Squads MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,1, toplam 4.828,037 kişi ile oylama aldı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Heyecan verici savaş ve hızlı tempolu çok oyunculu strateji ile dolu Castle Clash, epik krallık savaşları oyunudur! Efsanevi yaratıklardan oluşan güçlü ordunuza liderlik etmek için güçlü Kahramanlar kiralayın ve onları efsanevi silahlarla donatın. Dünyanın en büyük kale savaş lordu olmak için savaşın. Stratejilerinizi zindanlarda, baskınlarda, savaşlarda, arenalarda ve görevlerde test edin! Dünya çapında 100 milyondan fazla oyuncuyla, her zaman çatışma zamanı! Bu klan savaşlarında dünyayı fethetmeye, savaşta düşman koalisyonlarını yenmeye ve en güçlü ve korkunç imparatorluğu inşa etmeye hazır mısınız?

Savaşta krallığınızın efsanevi askerlerine liderlik etmek için destansı maceraya katılın. Aşılmaz bir kale inşa edin ve klanlar savaşında işgalci düşman ordularını ezin. Gücünüzü artırmak için rakip krallıkları istila edin ve onlara saldırın ve savaş alanında büyük ve küçük rakipleri yenmek için farklı destansı savaş stratejileri kullanın. Kahramanlarınızı ve silahlarını yükseltin. Bu aksiyon dolu çok oyunculu strateji oyununda kalenizi savunmak ve diğer toprakları ve zindanları fethetmek için bir lonca kurun veya katılın.

Savaş için kaynaklar oluşturmak, ordunuzu yükseltmek ve ortaçağ köyünüzü korumak için savunmanızı geliştirmek için bir üs oluşturun. Savaşta kalenizi ve krallığınızı korumak için efsanevi bir kale inşa edin. Uzak medeniyetlere hükmetmek ve fethetmek için cesur şövalyeler gönderirken savunmanızı akıllıca planlayın. Destansı bir fantezi imparatorluğunun nihai efendisi olun. Çok çeşitli PvP ve PvE oyun modlarında becerilerinizi test edin. Tek başınıza veya arkadaşlarınız ve lonca arkadaşlarınızla ortak modda oynayın. En güçlü ittifakları kurun ve en iyi takımınızı toplayın. Saldır ve zafer senin olacak! Kale savaşını kazanın!

Önemli

 • Kahramanlarınızı güçlü Kahraman Görünümleriyle güçlendirin!
 • Destansı bir ortaçağ fantezi dünyasında aşılmaz bir kale inşa edin!
 • Köyünüzün kalesini ve binalarını yükseltmek için kaynaklar üretin!
 • Savaşçılarınız için silahlar edinin ve artırın ki savaşta daha güçlü olsunlar!
 • Savaş alanı için nihai orduyu oluşturmak için bir dizi birlik birimi arasından seçim yapın!
 • Düzinelerce güçlü Kahramanı ve efsanevi silahı toplayın ve geliştirin!
 • “” Squad Showdown “için en sevdiğiniz savaşçıları bir araya getirin!
 • Sevimli Hayvanlarla en iyi tomurcuklar olun!
 • Bu aksiyon strateji oyununda dünyanın dört bir yanındaki krallıklarda arkadaşlarınızla korkunç patronlarla düello yapın!
 • Diğer tüm mobil strateji oyunlarından daha fazla heyecan verici işbirliği ve PvP / PvE savaş modları

Castle Clash: Brave Squads APK Mod Son versiyonunu indirin

Castle Clash: Brave Squads indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.9 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni Epik Kahramanlar (Mad Inventor, Water Priestess)
 2. Yeni Yetenek: Negatif Prizma
 3. Yeni Büyü: Sakinleştirici Kum Saati
 4. Narcia: War Era iyileştirmeleri
 5. Blitz Gauntlet iyileştirmeleri
 6. Yeni oyuncularla ilgili olmayan açılır metin kaldırıldı. Ana arayüz geliştirildi.
 7. Taş ocağı iyileştirmeleri
 8. Her bir Pet’in altındaki yanan daire iyileştirildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir