Castle Clash: New Dawn 1.6.1 Full Apk- Mod for Android + Data

Castle Clash hakkında özet

ad Kale savaşları
Yayımcı IGG.COM
En son sürüm 1.6.1
Platformlar Android 4.1
paket com.igg.android.castleclashnewdawn
İndirme: Original Castle Clash APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Castle Clash APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Castle Clash MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 3.368 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Castle Clash: New Dawn Mod , kule savunma ve dünya keşif unsurlarını birleştiren ve Norse mitolojisi dünyasında geçen bir MMORTS oyunudur. Üssünüzü geliştirin, ordunuzu yükseltin ve binalarınızı saldırılara karşı savunmak için kurun! Loncalara katılın ve geniş dünyadaki arazileri fethetmek için dışarı çıkın! Destansı bir ölçekte bir strateji oyunu yaşayın!

Önemli

 • Temel düzenleri özelleştirin ve düşman saldırılarına karşı savunmak için binalar, Kahramanlar ve Birlikler yerleştirin. Emprenye edilemez bir üs mü yoksa düşmanları tuzaklarınıza çekmeyi mi tercih ediyorsunuz? Yaratıcılığınızla düşmanları ezin!
 • Geleneksel kule savunmasının ötesine geçin ve birliklerinizi dünyaya götürün! Lonca topraklarını genişletmek için canavarlarla savaş, kaynak topla ve arazileri işgal et!
 • Eşsiz yetenekleri ve savaş stilleri olan birçok Kahraman var. Birliklerini zafere götürsünler!
 • Her biri kendi güçlü yönlerine sahip Avcı, Menzilli, Atlı, Büyücü veya Hava Birlikleri arasından seçim yap. Bunları kendi yararınıza kullanın ve kendi stratejinizi geliştirin!
 • Gelgit döndürmek ve üstünlük kazanmak için savaşta Büyüleri kullanın!
 • Arkadaşlarını davet et ve harika ödüller için gerçek zamanlı olarak destansı patronları ele geçir!
 • Daha büyük avantajlar için bir Lonca oluşturun veya katılın! Özel lonca özelliklerine ve etkinliklerine erişin ve dünyanın her yerinden oyuncularla arkadaş olun!

En son sürümü indirin

Castle Clash’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Castle Clash OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.igg.android.castleclashnewdawn” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.1 sürümündeki yenilikler

 1. Kullanıcı deneyimini etkileyen çeşitli sorunlar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir