Carrom Clash 1.30 Apk Full Mod for Android

Carrom Clash 1.30 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Karambol Çatışması
Yayımcı
En son sürüm 1.30
Platformlar Android 4.2
paket com.theappguruz.nazara.carrom
İndirme: Orijinal Carrom Clash APK

Sevgili dostlar, size Carrom Clash APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Carrom Clash MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 3.8 puan aldı ve toplam 6.937 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Carrom Clash, oyunun amacının rakibinizden önce tüm taşlarınızı saklamak olduğu, oynaması kolay bir çok oyunculu masa oyunudur. Şimdi en sevdiğiniz oyunu yeni bir dijital biçimde oynayın. Cihazınızda yerel olarak arkadaşlarınıza karşı veya becerilerinizi test etmek için Zorlu AI’mıza karşı oynayın. Geçmişten gelen bir patlama ve bir Hint klasiği. Kraliçe kimin görmek için oynayın !!

Gerçekçi fizik ile birleştirilmiş basit ve pürüzsüz bir oyun ile, Ülke çapında seyahat edin ve değerli rakiplere karşı oynayın. Yani meydan okumaya hazır mısın?

Forvetinizi çok çeşitli kilitlenebilen öğelerle özelleştirin! Ülkenin her yerinden oyunculara tarzınızı gösterin! Aileniz ve arkadaşlarınızla karambol oynadığınızda elde ettiğiniz hisler ve heyecanlarla savaşın!

Risk ne kadar yüksek olursa, ödül de o kadar yüksek olur. Bahis veya gerçek insanlara karşı maçlarda para Havuzu ve iki kat kazanmak.

Önemli

Sizi uzun süre kancada tutacağınızı garanti eden 100’den fazla el yapımı seviyeyi oynayın. Hile çekimleri ile zorlu seviyeleri çözmek için fikir ve becerilerini kullanın. Ellerinizde çok az zamanınız olacağından kararınızı çabuk alın.

Tıpkı sizin gibi binlerce oyuncu ile oynayın. Madeni paraların çizgide olduğu yoğun bir Carrom savaşında yarışın. Katılmak ve büyük kazanmak için çeşitli odalar seçin, kazanan hepsini alır. Facebook arkadaşlarınızı davet edin ve bir Drom of Carrom için onlara meydan okuyun.

Oynayacak kimse yok mu? Korkma. Bizim bilgisayar AI iyi bir mücadele koymak için daha fazladır. Becerilerinizi geliştirin ve bilgisayarla pratik yaparak çekim yapın ve belki de birkaç numara öğrenebilirsiniz.

Carrom’u aynı cihazda bir arkadaşınızla geçirin ve oynayın. Sevdiklerinize düello yapan bir Carrom oyununda meydan okuyun. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve kolay kontrollerle, 2 oyuncu aynı mobilde zahmetsizce oynayabilir.

Carrom Clash APK Full indir Oyunu oyna

Carrom Clash’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.30 sürümündeki yenilikler

  1. Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir