Cargo Transport Simulator 1.15.1 Full Apk +Mod for Android

Cargo Transport Simulator hakkında özet

ad Kargo taşıma simülatörü APK
Yayımcı SkisoSoft
En son sürüm 1.15.1
Platformlar Android 4.1
paket com.skisosoft.cts
İndirme: Original Cargo Transport Simulator APK

Kargo Taşımacılığı Simülatörü Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı, toplam 182,052 kişi oy kullandı.

Bu geniş açık dünya kamyon şoförü simülatöründe bir kamyon şoförü olun. Dünya dinamik gündüz ve gece döngüsünün yanı sıra farklı hava koşullarına sahiptir.

Önemli

Aşağıdan başlayın ve şirketinizi en üste taşıyın. Klasik bir saygıdeğer kamyonla başlarsınız. Römork teslim edin ve para kazanın, kamyonunuzu yükseltin veya daha modern kamyonlar satın alın. Aralarından seçim yapabileceğiniz 38’den fazla kamyon var. Tüm araçlar tamamen modellenmiştir ve freelook özelliği ile gerçekçi iç ve dış manzaraya sahiptir. Yarı kamyonlara dahil değilseniz, çeşitli Hafif Kamyonlar da vardır. Seçim senin.

Cargo Transport Simulator’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.15.1 sürümündeki yenilikler

  1. 3 yeni araç
  2. Geliştirilmiş trafik
  3. Geliştirilmiş araç kullanımı
  4. Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir