Car Driving School Simulator Mod Apk 2.17 Full

Araba Sürüş Okulu Simülatörü Mod Apk büyüleyici bir rekreasyon, kişinin muhtemelen birkaç durumda araç sürmekle meşgul olacağı yer. Bu büyüme, uzun süredir mantıklı bir simülatör arayışında olan müşterileri memnun edecektir. Bir otomotiv tekerleğinin arkasında oturan katılımcı, hareket ilkelerine uymak isteyebilir. Site ziyaretçilerinin ışıklarını ve otoyol göstergelerini gözlemlemeniz gerekir. Ayrıca, zorunlu olduğunda bir silecek kullanmak isteyeceksiniz. Oyun, metropol sokaklarında araç kullanabilecek ve park etme konusunda tamamen farklı görevler üstlenecek. Rekreasyon boyunca muhtemelen aralarında SUV, araç ve ekstra olacak yeni araçlar açabilirsiniz.

Araba Sürüş Okulu Simülatörü, gerçekçiliğine hayran kalan bir otomotiv simülatörüdür. İçinde, katılımcı tamamen farklı araçlar kullanacak ve itici gücün yeteneklerini keskinleştirecektir. Bunu yapmak için, metropolün sokaklarında kilometrelerce yol kat etmeniz ve birçok görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Bu durumda, otoyol prensiplerini ve sürücü kursu edinilen verilerini akılda tutmak önemlidir. Kişi, iki düzineden fazla araçtan oluşan güçlü bir filoya, çeşitli yönetim ve digicam pozisyonlarına sahipken, sürüş sırasında sahip olabilir.

Araba Sürüş Okulu Simülatörü APK MOD , çeşitli durumlarda bir otomotiv kullanmak için mükemmel bir simülatördür. Mantıklı bir sürüş simülatörü arayışındaysanız, bu rekreasyon sizin için yaratılmıştır. Bu rekreasyonda, otomotivin direksiyonuna oturacaksınız ve sadece sınıfta gerçekleştirdiğiniz tüm site ziyaretçileri yönergelerini gözlemleyebilirsiniz. Göstergeleri ve site ziyaretçilerinin ışıklarını izleyin ve ayrıca sileceği uygun koşullarda kullanın. Şehir turu yapın ve çok sayıda park görevi gerçekleştirin. Verilerinizi kontrol edin ve tüm sürüş yeteneklerinizi sergileyin. Yeni araçları ortaya çıkarın, genellikle araçlar, araçlar ve SUV’lar.

Özellikleri:

  • 20’den fazla tamamen farklı araç
  • Sentetik zeka sizi ilginizi kaybetmekten alıkoyacaktır.
  • Oldukça fazla görev ve görev
  • Direksiyon simidi, düğmeler, eğimler ve kontrol cihazları ile yönetim
  • Çok sayıda kamera

Araba Sürüş Okulu MOD Simülatörü Çok Nakittir – Bir akademisyen olarak olabileceğiniz gerçekten pratik bir rekreasyon ve yeteneklerinizi otomotiv mülkiyeti ve site ziyaretçileri kılavuzlarında sunmak önemlidir. Akıllılığınızı kullanın ve çok dikkatli olun. Sürüş yolunu nasıl bildiğinizi gösterin, mezun olduktan sonra, misyonu taşıyacağınız ve aslında otomotivinizin tesisini gerçekten hissedebilecek, otomotivinizi değiştirebilecek, farklı yarışmalara katılabilecek bir metropol açacaksınız. oyuncular.

DOWNLOAD

Mod Apk

OBB Bağlantısı

Ayna # 2 (MOD)

Ayna No.2 (OBB)

Ayna # 3 (MOD)

Ayna # 3 (OBB)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Pocket Rally 1.4.0 – popular rally rally game for Android +mod Full Download

Pocket Rally v1.4.0 + Mod – Andrew’s popular car and rally game + regular version trailer + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir