Captain Tsubasa ZERO 1.12.2 Full Apk + Mod for Android

Captain Tsubasa ZERO Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 26.960 kişi oy kullandı.

Oyuntakip uygulamasından genel bakış

Kaptan Tsubasa, Nankatsu İlkokuluna geçen ve Genzo Wakabayashi ve Kojiro Hyuga gibi rakiplerle oynanan maçlarda futbolcu olarak büyüyen bir futbol dehası Tubasa Ozora’nın hikayelerini anlatıyor.

Manga çizgi romanı, ferahlatıcı hikayesi, benzersiz karakterleri ve okuyucuların taklit etmek istediği nefes kesici becerilerle yüksek popülerlik kazandığında, popülerlik denizden geçti ve Kaptan Tusbasa patlamasını dünyaya getirdi.

Önemli

  • Doğrudan anime’den alınan özel hareketlerle gerçekçi simüle futbol maçlarını oynayın!
  • Yıkıcı bir Mucize Atışı ortaya çıkarmak için bir maç sırasında Mucize Atış Düğmesine basın! Top sürme ve pas becerilerini birbirine bağlayan Miracle Shot, güçlü kombinasyonlar yaratmanın harika bir yoludur!
  • Oyundaki benzersiz karakterler ve onların patentli özel hareketleri sadakatle yeniden yaratıldı! Maçı lehinize yatırmak için çeşitli teknikler kullanın!
  • Tüm oyuncularınızı en yüksek nadirliğe kadar geliştirin! Oyun, favori karakterlerinizi sahada mutlak güç merkezlerine dönüştürmenizi sağlar!
  • Kendi kişiselleştirilmiş takımınızı oluşturmak için favori oyuncularınızı geliştirirken üniformalarınızı ve takım kadrolarınızı düzenleyin!
  • Tsubasa ve Wakabayashi’den huzursuz Kojiro Hyuga’ya, animeden en sevdiğin karakterler oyuna dahil edildi ve Japon anime ile aynı ses aktörlerini kullan!
  • Oyuna özgü çok sayıda orijinal karakter var! Ana hikayede bulunmayan çeşitli alt grafiklerin tadını çıkarın!
  • Anime görünümü ve hissi oyun içinde çoğaltılmıştır! Anime hayranları ve yeni gelenler için mutlaka görülmeli!

İndirme: Captain Tsubasa ZERO Mod APK

Kaptan Tsubasa ZERO’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Captain Tsubasa ZERO APK hakkında özet bilgi

ad Kaptan Tsubasa SIFIR Mod
Yayımcı GDO GP Inc.
En son sürüm 1.12.2
Platformlar Android 4.4
paket jp.co.gamepot.tsubasa.global
İndirme: Orijinal Kaptan Tsubasa SIFIR APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir