Captain Tsubasa: Dream Team 3.3.1 Full Apk +Mod for Android

Captain Tsubasa hakkında özet

ad Kaptan tsubasa APK
Yayımcı Klab
En son sürüm 3.3.1
Platformlar Android 4.4
paket com.klab.captain283.global
İndirme: Orijinal Kaptan Tsubasa APK

Kaptan Tsubasa Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 138.499 kişi oy kullandı.

Tamamen yeni Kaptan Tsubasa (aka Flash Kicker) futbol oyunu artık mevcut! En sevdiğiniz futbolcuları seçin, kendi benzersiz rüya takımınızı oluşturun ve dünyanın her yerinden diğer kullanıcılarla savaşın! Kendi rüya takımının yöneticisisin!

Önemli

  • Tsubasa Ozora’nın Drive Shot… Kojiro Hyuga’nın Tiger Shot… Orijinal serideki tüm farklı özel beceriler çarpıcı 3D ile yeniden yaratıldı! Karakter kesimlerini ve seslerini de kaçırmak istemeyeceksiniz!
  • Oyun kontrolleri akıllı telefonlar için optimize edilmiş, pürüzsüz, sezgisel ve stressiz bir oyun deneyimi yaratıyor! Sahada usta olmak ve futbol dünyasını fethetmek için diğer takımlarla yarışın!
  • Hikaye Modunda orijinal dizinin heyecanını bir kez daha yaşayın! Kendinizi Tsubasa’nın ortaokul günlerine geri götürün ve bazı nostaljik anıları yeniden yaşayın!
  • Oyuncularınız, takım formasyonunuz, kitiniz vb. Tamamen özgürce özelleştirilebilir, böylece tamamen benzersiz bir rüya takımınızı oluşturabilirsiniz!
  • Oyuncularınızı eğitin ve onları güçlendirin! Aynı karakter arasında özel beceriler aktarmak da mümkündür! Kendi orijinal stratejilerinizi geliştirmek için güçlendirilmiş oyuncularınızı kullanın, daha sonra rakiplerinizi ne yaptığınızı göstermek için kullanın!

Kaptan Tsubasa’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.3.1 sürümündeki yenilikler

  1. Bazı küçük hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Golf Star 9.1.0 – the popular sports game “Golf Star” for Android! Download

Golf Star – Golf Star is a popular and exciting golf game from Com2uS gaming studio …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir