Candy Crush Soda Saga 1.164.1 Apk + Mod (Sınırsız para ve Güçler) for Android

Candy Crush Soda Saga Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 7.335.696 kişi oy kullandı.

genel bakış

Efsanevi Candy Crush Saga’nın yapımcılarından Candy Crush Soda Saga geliyor ! Eşsiz şekerler, daha ilahi eşleştirme kombinasyonları ve mor soda ve eğlence ile dolu zorlu oyun modları!

Bu ağız sulandıran bulmaca macerası, eğlenceye olan susuzluğunu anında giderir. Büyülü oyunun yeni boyutlarında geçiş yaparak ve eşleştirerek Tiffi’yi bulmak için sulu yolculuğunda Kimmy’ye katılın. Bu Sodalicious Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla ​​oyna!

Bölüm Yarışı’nda rekabet gücünüzü gösterin! Kimin en hızlı seviyeleri tamamlayabildiğini ve en hızlı şekilde ilerleyebileceğini görmek için diğer oyunculara karşı yarışın. Ya da oyuncuların Sodalicious ödülleri için birlikte çalıştığı Social Bingo özelliğinde bir ekip olarak çalışın!

Önemli

 • Bir İsveç Balığı yapmak için bir meydanda 4 şekeri eşleştirin!
 • Yepyeni Boyama Şekerlemesi için 7 şekeri eşleştir!
 • Daha fazla karakterle sulu yeni dünyaları ve seviyeleri keşfedin!
 • Sosyal Bingo
 • Bölüm Race
 • Ağız sulandıran yeni grafikler, Candy Crush daha lezzetli görünüyor!
 • Oynaması kolay ve eğlenceli, ancak tamamen ustalaşmak zor
 • Facebook Connect’in, arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve yüksek puanlarınızı karşılaştırabileceğiniz skor tablolarına erişebilecekleri oyuncular!
 • İnternete bağlandığında oyunun tüm özelliklerinin kilidini açmak için oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin

Ne var ne yok

 1. Gazlı yeni bölümlerimizde Soda dünyasını keşfedin!
 2. Yapışkan YENİ SEVİYELERİ oyna!
 3. Yeni tatlı karakterlerimizle tanışın

İndirme: Candy Crush Soda Saga Apk APK

Candy Crush Soda Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Doorman Story 1.8.2 – Simulation game Android +mode Full apk Download

Doorman Story v1.8.2 + Mod – Very fun simulation game “Hotel Door Story” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir