Candy Crush Soda Saga 1.172.4 Apk Full Mod (Unlimited Boosters and Lives) for Android

Candy Crush Soda Saga hakkında özet

ad Candy Crush Soda Efsanesi
Yayımcı
En son sürüm 1.172.4
Platformlar Android 4.1
paket com.king.candycrushsodasaga
İndirme: Orijinal Candy Crush Soda Saga APK

Sevgili dostlar, size Candy Crush Soda Saga APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Casual Android Oyun ve 100.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Candy Crush Soda Saga MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 7.601.484 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Efsanevi Candy Crush Saga’nın yapımcılarından Candy Crush Soda Saga geliyor ! Eşsiz şekerler, daha ilahi eşleştirme kombinasyonları ve mor soda ve eğlence ile dolu zorlu oyun modları!

Bu ağız sulandıran bulmaca macerası, eğlenceye olan susuzluğunu anında giderir. Büyülü oyunun yeni boyutlarında geçiş yaparak ve eşleştirerek Tiffi’yi bulmak için sulu yolculuğunda Kimmy’ye katılın. Bu Sodalicious Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla ​​oyna!

Bölüm Yarışı’nda rekabet gücünüzü gösterin! Kimin en hızlı seviyeleri tamamlayabildiğini ve en hızlı şekilde ilerleyebileceğini görmek için diğer oyunculara karşı yarışın. Ya da oyuncuların Sodalicious ödülleri için birlikte çalıştıkları Social Bingo özelliğinde bir ekip olarak çalışın!

Önemli

 • Bir İsveç Balığı yapmak için bir meydanda 4 şekeri eşleştirin!
 • Yepyeni Boyama Şekerlemesi için 7 şekeri eşleştir!
 • Daha fazla karakterle sulu yeni dünyaları ve seviyeleri keşfedin!
 • Sosyal Bingo
 • Bölüm Race
 • Ağız sulandıran yeni grafikler, Candy Crush daha lezzetli görünüyor!
 • Oynaması kolay ve eğlenceli, ancak tamamen ustalaşmak zor
 • Facebook Connect’in, arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve yüksek puanlarınızı karşılaştırabileceğiniz skor tablolarına erişebilecekleri oyuncular!
 • İnternete bağlandığında oyunun tüm özelliklerinin kilidini açmak için oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin

En son sürümü indirin

Candy Crush Soda Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.172.4 sürümündeki yenilikler

 1. Gazlı yeni bölümlerimizde Soda dünyasını keşfedin!
 2. Yapışkan YENİ SEVİYELERİ oyna!
 3. Yeni tatlı karakterlerimizle tanışın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir