Candy Crush Saga 1.172.0.1 Apk + Mod (Sınırsız Hepsi Full) for Android

Candy Crush Saga Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 27.729.227 kişi oy kullandı.

genel bakış

Tatil teklifleri burada! Sadece sınırlı bir süre için özel paketlerde ÇIFT zaman sınırlı Güçlendiriciler alın!

Bugün dünya çapında milyonlarca oyuncunun sevdiği efsanevi bir bulmaca oyunu olan Candy Crush Saga Mod’u oynamaya başlayın .

Oynanan bir trilyon seviyeleri ile bu tatlı maç 3 bulmaca oyunu tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biridir!

Geçiş yapın ve bu tatlı bulmaca macerasında Şekerleri eşleştirerek bu tatlı kazanan his için bir sonraki seviyeye geçin! Hızlı düşünme ve akıllı hareketlerle bulmacaları çözün ve lezzetli gökkuşağı renkli kaskadlar ve lezzetli şeker kombinasyonları ile ödüllendirin!

Ekstra yapışkan bulmacaların üstesinden gelmek için güçlendiricileri akıllıca kullanarak arka arkaya 3 veya daha fazla şekeri eşleştirerek hareketlerinizi planlayın! Çikolatayı patlatın ve daha fazla özlem duyduğunuzu garanti eden binlerce seviyede tatlı şeker toplayın!

Önemli

  • Şeker Krallığı’ndaki binlerce en iyi seviye ve bulmaca ve her 2 haftada bir daha eklenen şeker düzeltmeniz asla uzakta değildir!
  • Her gün tekrar kontrol edin ve ücretsiz lezzetli ödüller almak için Daily Booster Wheel’i döndürün ve seviye atlamanıza yardımcı olacak güçlendiriciler kazanmak için sınırlı zorluklara katılın!
  • Oynamanın tatlı yolları: Hedef Puanı, Jöleyi Temizle, Malzemeleri Topla ve Sipariş Modunu içeren oyun modları
  • Skor tablosu etkinliklerinin en üstüne çıkın ve skorları arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle karşılaştırın!

https://www.youtube.com/watch?v=g_vo-QBbCcA

Candy Crush Saga Apk APK

Candy Crush Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Umarız Candy Crush Saga ile oynarken eğlenirsiniz! Oyunu her hafta güncelliyoruz, bu yüzden tüm tatlı yeni özellikleri ve seviyeleri almak için en son sürümü indirmeyi unutmayın!

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir