Candy Crush Jelly Saga 2.37.28 Apk + Mod for Android Full

Candy Crush Jelly Saga Mod bir Bulmaca Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1.492.111 kişi oy kullandı.

genel bakış

Şehirde yeni bir oyuncu var, kıpır kıpır, jiggling Jelly Queen ve o size Candy Crush Jelly Saga oyununa meydan okumak için burada! En sevdiğiniz hareketler ne olursa olsun, güçlü Jelly Queen’i yenecek ve yenecek kadar Jöleli olduklarını umursanız iyi olur.

Eşleşen şekerler ve jöleyi yaymanın zamanı geldi! Arka arkaya 3 veya daha fazla şekeri eşleştirmek için kaydırın ve büyünün gerçekleşmesini izleyin, hamlelerinizi akıllıca kullanın ve bulmacaları çözeceğinizden ve Jelly Queen’i yendiğinizden emin olacaksınız!

Durdurulamaz sürülebilir maç 3 oyunu! Candy Crush Jelly Saga, Jelly Queen’in oynadığı keyifli oyun modları, özellikler ve patron savaşlarıyla doludur! Jöleli Jelly Queen’e karşı sırayla geçiş yaparak ve şekerler eşleştirerek Jellylicious hareketlerinizi gösterin. Her tatlı hamle daha fazla Jelly’i yayacak ve en çok kim yayarsa seviye kazanacak! Hareketlerin var mı?

Bu maceranın daha zor bulmacalarının üstesinden gelmenize yardımcı olmak için tasarlanmış, eşleşen ve muhteşem güçlendiricilere ihtiyaç duyan muhteşem Şekerler var! Eğlence dolu Candy Kingdom’da da keşfedilecek rüya gibi bir treetop dünyası var!

Bu enfes Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarına meydan oku ve Jelly Queen’in tahtında otur!

Önemli

 • 2000’den fazla Jöleli Seviye
 • Rahatlatıcı maç 3 oyun
 • Patron ve Modlar
 • Muhteşem eşleştirme oyun modları: Jelly’ı Yay ve Pufflers’ı Bırak
 • Lezzetli Renkli Bomba Lolipop güçlendirici
 • Büyüleyici Şekerler
 • Rüya gibi Treetop Dünyası ve Jelly Queen ve yardakçılarının liderliğindeki ilginç karakterler
 • Oynamak için rahatlatıcı ve eğlenceli, ancak tamamen ustalaşmak zor
 • Facebook Connect’e sahip oyuncular için, sizin ve arkadaşlarınızın Jellylicious skorlarınızı karşılaştırmak için skor tabloları vardır
 • Oyunu mobil ve tablet cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlıyken tüm oyun özelliklerinin kilidini

Oyunda Ne var ne yok

 1. Sizin için 20 yeni seviyeye sarılmış Jelly ve Candy yığınlarımız var!
 2. Ne için bekliyorsun? Hadi oynayalım!
 3. Tüm yeni içerikler için en son sürüme güncellediğinizden emin olun!

Candy Crush Jelly Saga Apk 

Candy Crush Jelly Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir