Candy Crush Jelly Saga 2.49.33 Apk Full Mod for Android

Candy Crush Jelly Saga hakkında özet 2.49.33 APK + Mod for Android

İsim Candy Crush Jelly Saga
Yayımcı Kral
En son sürüm 2.49.33
Platformlar Android 4.0
Paket com.king.candycrushjellysaga

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Candy Crush Jelly Saga APK’sının son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Bulmaca Android Oyunudur ve 100.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Candy Crush Jelly Saga MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık bir derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,5 puan aldı ve toplamda 1.559.807 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kasabada yeni bir oyuncu var, kıpır kıpır, titreyen Jelly Queen ve size Candy Crush Jelly Saga oyununda meydan okumak için burada! En sevdiğiniz hamleler ne olursa olsun, kudretli Jelly Queen’i alt edecek ve yenecek kadar Jellylicious olduklarını ummalısınız.

Eşleşen şekerler alma ve jöleyi yayma zamanı! Art arda 3 veya daha fazla şekeri eşleştirmek için kaydırın ve sihrin gerçekleşmesini izleyin, hareketlerinizi akıllıca kullanın ve bulmacaları çözüp Jelly Queen’i yendiğinizden emin olun!

Durdurulamaz şekilde yayılamaz 3’lü eşleştirme oyunu! Candy Crush Jelly Saga, Jelly Queen’in başrolde olduğu keyifli oyun modları, özellikler ve patron savaşlarıyla dolu! Jellylicious hareketlerinizi gösterin, sırayla geçiş yapın ve Şekerleri jiggling Jelly Queen ile eşleştirin. Her tatlı hareket daha fazla Jelly yayacak ve en çok kim yayarsa seviyeyi kazanacak! Hareketlerin var mı?

Bu maceranın daha zor bulmacalarının üstesinden gelmenize yardımcı olmak için tasarlanmış, eşleşen ve harika güçlendiricilere ihtiyaç duyan muhteşem Şekerlemeler var! Hatta eğlence dolu Candy Kingdom’da keşfedilecek rüya gibi bir ağaç tepesi dünyası da var!

Bu keyifli Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını ve Jelly Queen’in tahtının üstüne oturmasını görmek için arkadaşlarına meydan oku!

Öne Çıkanlar

 • 2000’den fazla Jellylicious Seviye
 • Rahatlatıcı maç 3 oynanışı
 • Patron vs modlar
 • Şunların da dahil olduğu harika eşleştirme oyun modları: Jöleyi Yay ve Balonları Serbest Bırak
 • Tasty Color Bomb Lolipop güçlendirici
 • Büyüleyici Şekerler
 • Dreamy Treetop World ve Jelly Queen ve yardakçıları tarafından yönetilen bir dizi ilginç karakter
 • Oynaması rahatlatıcı ve eğlenceli, ancak ustalaşması zor
 • Facebook Connect’e sahip oyuncular için, sizin ve arkadaşlarınızın Jellylicious puanlarınızı karşılaştırması için skor tabloları vardır.
 • Oyunu mobil ve tablet cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlanıldığında tüm oyun özelliklerinin kilidini açın

Candy Crush Jelly Saga APK Mod Son Sürüm İndir

Candy Crush Jelly Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

 

Download Candy Crush Jelly Saga Mod Apk v2.49.33

Google Play

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.49.33 sürümündeki yenilikler

Jöleli bir güncellemeye hazır olun! Yeni tatlı seviyeler ve grafikler yolunuza geliyor! Ayrıca, çok yakında, Oyuncuya Karşı Oyuncu özelliğimizde dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza heyecan verici bir Jöle Düello için meydan okuyabileceksiniz. Yakında gelecek güncellemelere dikkat edin!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir