Candy Crush Jelly Saga 2.42.9 Full Apk +Mod for Android

Candy Crush Jelly Saga Mod bir Bulmaca Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1.520.310 kişi oy kullandı.

OyunTakip.CoM uygulamasından genel bakış

Şehirde yeni bir oyuncu var, kıpır kıpır, jiggling Jelly Queen ve o size Candy Crush Jelly Saga oyununa meydan okumak için burada! En sevdiğiniz hareketler ne olursa olsun, güçlü Jelly Queen’i yenecek ve yenecek kadar Jöleli olduklarını umursanız iyi olur.

Eşleşen şekerler ve jöleyi yaymanın zamanı geldi! Arka arkaya 3 veya daha fazla şekeri eşleştirmek için kaydırın ve büyünün gerçekleşmesini izleyin, hareketlerinizi akıllıca kullanın ve bulmacaları çözeceğinizden ve Jelly Queen’i yendiğinizden emin olacaksınız!

Durdurulamaz sürülebilir maç 3 oyunu! Candy Crush Jelly Saga, Jelly Queen’in oynadığı keyifli oyun modları, özellikler ve patron savaşlarıyla doludur! Jöleli Jelly Queen’e karşı sırayla geçiş yaparak ve şeker eşleştirerek Jellylicious hareketlerinizi gösterin. Her tatlı hamle daha fazla Jelly’i yayacak ve en çok kim yayarsa seviye kazanacak! Hareketlerin var mı?

Bu maceranın daha zor bulmacalarının üstesinden gelmenize yardımcı olmak için tasarlanmış muhteşem ve muhteşem güçlendiricilere ihtiyaç duyan muhteşem Şekerler var! Eğlence dolu Candy Kingdom’da da keşfedilecek rüya gibi bir treetop dünyası var!

Bu enfes Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarına meydan oku ve Jelly Queen’in tahtında otur!

Önemli

 • 2000’den fazla Jöleli Seviye
 • Rahatlatıcı maç 3 oyun
 • Patron ve Modlar
 • Harika eşleştirme oyun modları: Jelly’ı Yay ve Pufflers’ı Bırak
 • Lezzetli Renkli Bomba Lolipop güçlendirici
 • Büyüleyici Şekerler
 • Rüya gibi Treetop Dünyası ve Jelly Queen ve yardakçılarının liderliğindeki ilginç karakterler
 • Oynamak için rahatlatıcı ve eğlenceli, ancak tamamen ustalaşmak zor
 • Facebook Connect’e sahip oyuncular için, sizin ve arkadaşlarınızın Jellylicious skorlarınızı karşılaştırmak için skor tabloları vardır
 • Oyunu mobil ve tablet cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlıyken tüm oyun özelliklerinin kilidini açın

İndirme: Candy Crush Jelly Saga Apk Full

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Candy Crush Jelly Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Sizin için 20 yeni seviyeye sarılmış Jelly ve Candy yığınlarımız var!
 2. Ne için bekliyorsun? Hadi oynayalım!
 3. Tüm yeni içerikler için en son sürüme güncellediğinizden emin olun!

Şeker ezmek jöle destan hakkında özet APK

ad Şeker ezmek jöle destan APK
Yayımcı kral
En son sürüm 2.42.9
Platformlar Android 4.0
paket com.king.candycrushjellysaga
İndirme: Orijinal Candy Crush Jelly Saga APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Angry Birds Dream Blast 1.31.3 – Puzzle and brain teaser game Android +Full Mod

Angry Birds Dream Blast v1.31.3 + Mod – Popular Angry Birds Blast Game Android Normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir