Candy Crush Friends Saga 1.33.4 Apk +Mod (Unlimited Lives and Moves) for Android Full

Candy Crush Friends Saga Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 1.379.100 kişi oy kullandı.

genel bakış

Güncellenmiş grafikler, eğlenceli oyun modları ve yüzlerce seviye boyunca patlatmanıza yardımcı olacak bir dizi arkadaşınızla!

Sizin Candy Crush Arkadaş Şeker Krallığı boyunca dağınık edilmiştir – onları bulmak için bu maç 3 bulmaca oyunu katılın! Bu dostça demet, tatlı şeker kombinasyonları oluşturmanıza ve engelleyicilerden geçmenize yardımcı olacak kendi benzersiz güçlerine sahiptir!

Ödüller, arkadaşlar ve tatlı koleksiyon kıyafetlerinin kilidini açmak için şekerleri değiştirin ve eşleştirin! Ne kadar çok şeker toplarsan oyun tahtasındaki gücün o kadar büyük olur!

Kurabiye, reçel, çikolata ve daha fazlası – Bu eğlenceli yeni Candy Crush bulmaca oyunu lezzetli davranır ile doludur! En sevdiğiniz oyun modları, ama her zamankinden daha tatlı!

Önemli

  • Yeni arkadaşlarınızı bir çıkartma kitabında tutun ve kıyafetlerini değiştirin!
  • Yeti, Tiffy, Misty veya Fındıkkıran ile tanışın… Seviyelerde patlamanıza yardımcı olmaya hazırlar!
  • Çikolatayı çikolataya batır ve ahtapotları ve mamutları serbest bırak!
  • Bu destansı Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla ​​oyna!
  • Çevrimiçi ve çevrimdışı her zaman oynayın. Oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlıyken tüm oyun özelliklerine erişin.

Candy Crush Friends Saga Apk APK

Candy Crush Friends Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Ahtapot Olivia, Sakızlı Blokerlere zarar verme yeteneği ile
  2. Olivia’nın Enclave’ini tekrar ziyaret etme şansı!
  3. Yeni seviyeler

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir