Cakingdom Match 0.6.4.10 Apk Full Mod for Android

Cakingdom Maç 0.6.4.10 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Cakingdom Maçı
Yayımcı
En son sürüm 0.6.4.10
Platformlar Android 4.4
paket com.puzzle.cakecrush
İndirme: Orijinal Cakingdom Maçı APK

Sevgili dostlar, biz size Cakingdom Maç APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir gündelik Android oyunudur ve 10.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Cakingdom Maç MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.7, toplam 194 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Cakingdom Maç eğlenceli yeni oyun modları, parlak grafikler ve en önemlisi, yüzlerce seviyeleri patlama yardımcı olabilir usta arkadaşları ile yepyeni bir maç 3 oyun! Seviyeleri yenmek, arkadaşların kilidini açmak ve ödüller almak için pastaları değiştir ve eşleştir!

Arkadaşlarınız Cakingdom yolculuğunuzda sizi bekliyor – Onlarla arkadaş edinmek için bu maç 3 bulmaca oyununa katılın! Bu yoldaşlar tatlı güçlendirmeler yaratabilir veya seviyeleri geçmenize yardımcı olmak için engelleyicileri kırabilir!

Cakingdom Match oynamaya şimdi dünyanın her yerinden binlerce eğlenceli seviye ve milyonlarca oyuncu ile başlayın. Cakingdom Maç inanılmaz oyun, ilginç oyun modları-sakızlı ayı, reçel, sihirli şapka, meyve suyu sakızlı, parlak grafikler ile klasik ve bağımlılık maç üç bulmaca oyunudur! Cakingdom Maç, çeşitli özellikleri ve düzenli güncellemeleri ile tüm zamanların en popüler maç 3 oyunlarından biri haline gelmiştir.

Önemli

 • Oynamak için yüzlerce seviye – yolculuğunuz boyunca yoldaşlarınızı bulun!
 • Eşsiz Oynanış: çıkartma toplamak için 3’lü eşleştirme oynayın ve usta arkadaşlar kullanın – Fırın Robotları, Ejderha, Kaya Tavşanı;
 • Komik etkinlikler ve ödüller: Turnuva, skor tablosu, Günlük Görevler, Günlük Ödül.
 • Tatlı oyun modları: dilim parti kek, çubuklu dondurmayı dunk, reçel yaymak, sakızlı ayılar toplamak!
 • Yepyeni güçlendiriciler: otomatik meyve suyu sakızlı, otomatik kağıt uçak… hamle veya altın çubuk kullanmadan otomatik olarak yardımcı olabilir!
 • Oyun içi sosyal ağ: Klanlara katılın ve klan arkadaşlarınızdan daha fazla hayat edinin, büyük ödüller almak için klan turnuvasında birlikte savaşın!
 • Her yerde, çevrimiçi ve çevrimdışı oynamak kolaydır. Bir seviyeyi oynamak için sadece üç dakikaya ihtiyacınız var.
 • Oyun verilerini senkronize etmek ve arkadaşlarınızla hayatınızı paylaşmak için Facebook’a bağlanın.

Cakingdom Match APK Apk indir Oyunu oyna

Cakingdom Match’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.6.4.10 sürümündeki yenilikler

 1. Birçok yeni özellik.
 2. Bazı hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir