Burger Shop 2 1.2 Apk Full+ Mod for Android

Burger Shop 2 hakkında özet

ad Burger Dükkanı 2 APK
Yayımcı GoBit Oyunları
En son sürüm 1.2
Platformlar Android 4.1
paket com.gobit.burgershop2
İndirme: original Burger Shop 2 APK

Burger Shop 2 Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 71.309 kişi oy kullandı.

Çılgınca başarılı yemek yapma oyunu Burger Shop’un devamı olan Burger Shop 2 artık mevcut!

Burger Shop’ta evrensel bir restoran zinciri oluşturdunuz ve şöhret ve servet buldunuz… Bir güne kadar kendinizi bir çöplükte, başınızda bir yumru ile buldunuz, lokantanız bindi ve bunların nasıl olduğuna dair bir hatıra yok.

Şimdi Burger Shop 2’de restoran imparatorluğunuzu yeniden inşa etmeli ve orijinal hamburger zincirinize ne olduğu hakkında gerçeği ortaya çıkarırken yeni müşterileri ikna etmek için menünüze yeni katlamalar eklemelisiniz. Aç müşteriler için yemek pişirme ve servis yapma zaman yönetimi becerilerinizi kullanın. Müşterilerinize hamburger, peynirli hamburger, tavuk sandviç, patates kızartması, soğan halkaları, salatalar, pizza, çörek, waffle, krep, makarna, biftek, kek, turta, dondurma sundaes ve daha fazlası gibi farklı yiyecekler sunmak için mutfağınızı yükseltin , daha fazla! Aç müşterilere lezzetli yemekler servis edebilir ve orijinal burger zincirinize neler olduğunu keşfedebilir misiniz?

Bu hızlı tempolu yemek dükkanı oyununda aç müşterilere hizmet etmek için lezzetli yiyecekler oluşturmak için Burger Shop 2 çılgınlığına katılın ve BurgerTron 2000’den malzemeleri alın!

Önemli

  • 120 Hikaye Seviyesi ve 120 Uzman Seviyesi!
  • Zorluk Modları ve Rahatlama Modları!
  • Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri servis edin!
  • 100’den fazla farklı gıda maddesi!
  • 100’den fazla kupa toplamak için!
  • Sınırsız oyun!

Burger Shop 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.2 sürümündeki yenilikler

Aşırı Mod eklendi! Aşırı Mod’u kaldırabilecek kadar aşırı mısınız?

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir