Bullet Force 1.73.0 Full Apk Mod for Android +Data

Bullet Force hakkında özet

ad Kurşun kuvveti APK
Yayımcı Blayze Games LLC
En son sürüm 1.73.0
Platformlar Android 4.4
paket com.blayzegames.iosfps
İndirme: orijinal Bullet Force APK

Bullet Force Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 746,800 kişi oy kullandı.

Android’de en iyi FPS, birçok silah özelleştirmesi ve arenasıyla çevrimiçi veya çevrimdışı birinci şahıs nişancı oyna. Bullet Force hızlı aksiyon 3d shooter oyunu. Şimdi bu çekim nova FPS indirin!

Önemli

 • Çeşitli ikonik silahlar (silahlar, tabancalar, AK-47, Saldırı Tüfeği) kullanarak 20 kişilik devasa savaşta takım arkadaşlarınızla savaşın. Bu hayatta kalma oyununda tüm düşmanlarınızı öldürmek için ateş etmeye hazır olun.
 • 20’den fazla silah, 30 silah kamuflajı, çoklu optik, lazer nişangahları ve namlu ekleri, ak47 ile olasılıklar neredeyse sınırsızdır.
 • Bullet Force şu anda Team Deathmatch, Conquest, All-All-All ve Gun Game gibi 4 parlak oyun moduna sahiptir. Hepsinde diğer oyunculara karşı savaşacaksınız
 • Kendi özel ayarlarınızla kendi özel eşlemenizi oluşturarak istediğiniz eşleşmeyi ayarlayın. Yeni ve modern PVP savaşları yaratın

Bullet Force’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Bullet Force OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.blayzegames.iosfps” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.73.0 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni harita eklendi (Eğlence)
 2. Çözülmüş Teklif duvarı ilerleme çubuğu hatası
 3. Çözülmüş Park harita aksaklığı

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir