Builder PRO for Minecraft PE 15.2.3 Mod APK Full indir tam sürüm

Minecraft PE Mod için Builder PRO bir Eğlence Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 1845 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu uygulama Minecraft Pocket Edition gerektirir. Bu uygulama ile Minecraft haritalarınızda müthiş binalar ile arkadaşlarınızı şaşırtın!

Haritanızda dev bir kaleyi veya çok sayıda mobilyaya sahip güzel modern bir evi hayal ettiniz mi? Belki arkadaşlarınızla oynamak için Minecraft PE sunucusu oluşturmak istediniz , ancak Minecraft PE haritanızda harika yapılara sahip değilsiniz. Ya da sadece inşaatçı becerilerinizi geliştirmek istersiniz. Şimdi bunların hepsi mümkün! İstediğiniz binayı seçebilir ve devam etmek için dokunabilirsiniz – Minecraft haritanızda görünecektir!

Önemli

  • 3 Ek bina paketleri: Uzay gemileri, Uçan gemiler ve Modern evler
  • Binanın haritanızdaki konumunu seçmek için mini haritayı kullanın
  • Binanın X ve Z koordinatlarını değiştirme
  • Kendi şematik dosyalarınızı indirin ve oluşturun!
  • reklamsız

https://www.youtube.com/watch?v=1_-58sUT6Xk

Builder PRO for Minecraft PE Mod APK

Minecraft PE için Builder PRO’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Builder Pro Minecraft Google Play Download indir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir