Build a Bridge 4.0.6 Apk Full Mod for Android

Köprü inşa 4.0.6 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Köprü inşaa et
Yayımcı
En son sürüm 4.0.6
Platformlar Android 4.1
paket com.boombitgames.BridgeLowpoly
İndirme: original Build a Bridge APK

Sevgili arkadaşlar, size bir köprü inşa APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Köprü Yap MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 403.379 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Mühendislik ve doğaçlama becerilerinizi, aldıkları kadar yüksek olan bir bulmaca oyununda test edin. Arabalar, kamyonlar, otobüsler için köprüler inşa edecek olan sizsiniz… Bazen canavar kamyonlar bile. Fikirlerinizi toplayın ve inşaat ile devam edin!

Planlama aşamasında oyun basit, 2D bir arayüzle kendini gösterir. Köprünüz için en iyi malzemeleri seçiyorsunuz ve yapabileceğiniz en dayanıklı yapıyı yapmak için noktaları birleştiriyorsunuz. Her seviyeye karmaşık bir bulmaca olarak yaklaşabilir, mümkün olduğunca verimli olmaya ve en iyi çözümü elde etmeye çalışabilirsiniz. Ama denemekten de korkmayın. Sadece delirebilir ve çirkin görünen ama yine de bir şekilde çalışan bir şey inşa edebilirsiniz. Her iki yaklaşımda da eğlence var.

İşiniz bittiğinde, 3D moduna geçin ve köprünüzden bir araba sürüşü izleyin. Tutacak mı? Yoksa muhteşem bir çarpışma mı izleyeceksiniz?

Normal moda ek olarak, oyun daha rahat oynanış için yaratıcılığa ve doğaçlamaya odaklanan kolay moda sahiptir. İşler zorlaşırsa oyun içi ipucu sistemini de kullanabilirsiniz. 86 seviyeleri artı inşa etmek için gizli ve bonus köprüleri ile hızlı bir şekilde yapmak için şeyler bitmez.

Önemli

  • İnşa edilecek farklı malzemeler – Ahşap, Metal, Kablolar
  • 86 seviyeleri giderek zor bulmaca
  • Etkileşimli öğelerle dolu çeşitli, ayrıntılı ortamlar
  • Yapılarınızı test etmek için birden fazla araba
  • Gerçekçi fizik motoru
  • Güzel, stilize sanat tarzı
  • 13 dilde kullanılabilir

İndir Build a Bridge APK Apk son sürüm

Bir Köprü Oluştur’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

 İndir

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.0.6 sürümündeki yenilikler

Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Monster Farm 1.79 – interesting and fun casual game “Monster Farm” Android +Mod Download

Monster Farm v1.79 + Mod – Attractive and fun monster farm casual game Android  Normal version + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir