Buggy Backup Pro 17.0.9 Apk Mod for Android Download

Buggy Backup Pro Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 2.776 kişi oy kullandı.

genel bakış

Ödün veremeyeceğiniz güçlü ve güvenilir performansa sahip bir uygulama Yönetim / Yedekleme / Geri Yükleme / Paylaşma yazılımında ihtiyacınız olan tüm özellikler.

Önemli

 • Herhangi bir Sistem / Dahili / SD Kart Uygulamasını (APK ve / veya Uygulama Verileri) Yedekleyin ve Paylaşın
 • Taşınabilir uygulama veri yedekleri (tek dosya), desteklenen herhangi bir cihaza geri yükleme (genellikle diğer uygulamalar uygulama başına birden fazla dosya oluşturur – bu da dağınıktır)
 • Uygulamalarınızı (APK ve / veya Uygulama Verileri) İSTEDİĞİNİZ YERDE Yedekleyin – Dahili Depolama / ÇIKARILABİLİR SD Kart / USB sürücüler (OTG) / istediğiniz herhangi bir Bulut Depolama.
 • Bluetooth, Shareit, Wifi Direct, NFC, IR veya dosya paylaşımını destekleyen herhangi bir uygulamayı (Facebook Messenger, WhatsApp ve hayal edebileceğiniz her şeyi) kullanarak tüm uygulamaları (APK ve / veya Uygulama Verileri) (hatta sistem uygulamaları) paylaşın
 • Yerel ve Bulut yedekleme seçenekleri. Cloud Backup desteği
 • Tam otomatik yedekleme seçenekleri (Seçilmiş Olanlar / Tümü / Hiçbiri). Kaldırılmış uygulamalar için bile çalışır.
 • Hem Yedekleme (Bulut ve Yerel) hem de Paylaş özelliği, telefonun başlatıcısıyla aynı ada sahip uygulama dosyalarının yedeklenmesini / paylaşılmasını sağlar. Dolayısıyla, bulut yedekleme / diğer uygulamalar gibi paylaşmadan önce her dosyayı yeniden adlandırmanız gerekmez [uygulamaların çoğu yalnızca .apk dosyalarını “base.apk” adıyla yedekleyebilir (bulutlayabilir ve paylaşabilir)]
 • Tüm uygulamaları (Sistem / Dahili / SD Kart uygulamaları) tek bir yerde arayın. Ayrıca, kullanılabilir tüm yedekleri araştırın.
 • Uygulama ayarlarına gitmeden uygulamaları doğrudan kaldırın (bazı uygulamalar, özellikle sistem uygulamaları kaldırılmayabilir)
 • Google Play’de bulunan uygulamaları kolayca güncelleyin ve derecelendirin.
 • Yerel yedekleme konumunu ayarlamak için özel dosya tarayıcısı. Bu nedenle, diğer uygulamalar sizi zorlar gibi klasör yolunu açıkça yazmanıza gerek yoktur, sadece istediğiniz klasöre göz atın ve seçin
 • Sistem / Dahili / SD Kart / Arşivlenmiş uygulamalar / yedeklemeler için özel sekmeler.
 • Her uygulama hakkındaki tüm önemli bilgileri gösterir ve ister sistem / dahili / SD kart uygulaması olsun, her uygulama ayarına erişim sağlar – hepsi tek bir yerde, sadece birkaç tıklamayla

İndirme: App Backup & Share Pro Mod APK

Uygulama Yedekleme ve Paylaşım Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Android Q (10) desteği.
 2. Tamamen yeniden tasarlanmış UI ve UX.
 3. Uygulama Paketi / Bölünmüş APK desteği.
 4. Dahili uygulama kilit sistemi.
 5. Uygulama Verileri için Otomatik Yedekleme özelliği.
 6. APK / Uygulama Paketi için Geliştirilmiş Otomatik Yedekleme.
 7. Önceki sürüm için hata düzeltmeleri (167)
 8. Hata düzeltmeleri

App Backup & Share Pro hakkında özet APK

ad Uygulama Yedekleme ve Paylaşma Pro
Yayımcı Buggy_ Uygulamaları
En son sürüm 17.0.9
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir