Bubble Witch 3 Saga 6.12.5 Apk Full Mod for Android

Bubble Witch 3 Saga hakkında özet 6.12.5 APK + Android için Mod

İsim Bubble Witch 3 Saga
Yayımcı Kral
En son sürüm 6.12.5
Platformlar Android 4.0
Paket içeriği com.king.bubblewitch3

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Bubble Witch 3 Saga APK’nın son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Bulmaca Android Oyunudur ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Bubble Witch 3 Saga MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplamda 2.410.217 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bubble Witch 3 Saga Mod – Candy Crush Saga’nın yapımcılarından sihirli bir balon fırlatma bulmaca oyunu.

Popüler Bubble Witch serisindeki en yeni oyun. Cadı Stella geri döndü ve bu heyecan verici bulmaca patlatma macerasında Wilbur’u yenmek için yardımına ihtiyacı var! Wilbur sevimli görünebilir ama büyülü yaramazlıklarla dolu! Bu baloncuk vurma bulmaca oyununda olabildiğince çok baloncuk patlatarak diyarı gez.

Size ve Stella’nın sihirli bir hassasiyetle patlamasına ve patlamasına olanak tanıyan benzersiz nişan çizgisiyle baloncukları eşleştirerek Stella, Nero ve Violet’in parçayı krallığa geri getirmesine yardım edin! Bu patlayıcı balon fırlatma macerasında hayaletleri yeniden birleştirmek, baykuşları kurtarmak ve önemli peri kraliçesini kurtarmak için bulmacaları çözün. Nero ile büyüler ve güçlendirmeler yapın ve yaramaz Wilbur’a ayak uydurmak için bu ekstra zorlu seviyelerde ilerleyin!

Üfleme! Stella, şeytani Wilbur sayesinde evini yeniden inşa etmelidir. Stella’nın yeni evini yeniden inşa etmek, özelleştirmek ve stil vermek için ihtiyaç duyduğu sihirli yıldız tozunu bulmak için seviyelerde nişan alın ve ilerleyin!

İhtiyacın olacak tek balon patlatma oyunu! Bu büyülü Saga’yı tek başına ya da arkadaşlarınızla patlatın, yepyeni bir yüksek puan belirleyerek balonlarını patlatın.

Öne Çıkanlar

 • Bu büyülü bulmaca atış macerasında onları patlatmak için 3 balonu eşleştirin
 • Büyüleyici oyun modları ve sevimli karakterler!
 • Baykuşları serbest bırakın, hayaletleri serbest bırakın ve Kraliçe Peri’yi Wilbur’dan kurtarın!
 • Stella’nın evini yeniden inşa edin ve ödüller kazanmak için arkadaşlarınızı ziyaret edin
 • Zor seviyeleri geçmenize yardımcı olacak özel güçlendiriciler
 • İnternete bağlıyken oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin
 • Arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi izlemek için lider panoları!
 • Ücretsiz ve oynaması kolay bir balon patlatma oyunu, ustalaşması zor!
 • Android telefon ve tablet cihazlarda oynanabilir

Bubble Witch 3 Saga APK Mod Son Sürüm İndir

Bubble Witch 3 Saga’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

6.12.5 sürümündeki yenilikler

“Olmayı tercih edeceğim bir yer yok!” dedi Stella büyülü ormanda Nero’nun yanında yürürken. Sezonun ruhu bizi daha fazla balon patlatma mücadelesine ve keşfedilecek ve keşfedilecek gizemli yeni alanlara götürüyor! Gelin ve yazın getirdiği birçok macerada onlara katılın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Minecraft Lucky Block Mod 1.16.1/1.15.2 (Thousands of Random Possibilities)

Fortunate Block Mod 1.16.1/1.15.2 includes only one square, yet more than one hundred prospects to …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir