Bubble Genius 1.56.0 Apk Mod for Android

Bubble Genius Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 45.957 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bubble Genius, tüm kabarcıklar haşhaş hakkında hızlı ve öfkeli eğlenceli bubble shooter! Onları pop ve sahne temizlemek için 3 veya daha fazla renkli baloncuklar maç için oynayın. Dahi mucit Penny seviyeleri doğru ilerlemek ve hedefleri vurmak doğru hedefleyerek kötü Vee planlarını folyo Yardım!

Renklerini eşleştirerek baloncukları patlat – harika eğlenceli. Bubble Genius her gün sayısız oyuncu tarafından oynanır. Bu harika oyunu deneyin, dünyanızı renkle doldurun ve bu baloncukların POP yapmasını sağlayın!

Önemli

 • Tamamen ücretsiz ve her zaman olacak. İstediğin kadar oyna!
 • Yüzlerce seviye. Bubble Genius, haftada 20 yeni seviye eklenerek 500’den fazla benzersiz ve bağımlılık yaratan seviye sunuyor, bu yüzden yakın zamanda can sıkıntısıyla savaşmanıza gerek kalmayacak.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz beş benzersiz oyun modu: En İyi Pop, Hedefleri Vur, Furbbles’ı Serbest Bırak, Grubble’ları Yakala ve Vee’yi Yen.
 • Aksiyon dolu eğlence dolu özel seviyelerde kötü niyetli Vee ile patron savaşlarının tadını çıkarın.
 • Özel yüzen kabarcık paketleri, onları patlattığınızda döndürür, birleştirir ve ayrılır, yeni bir oyun meydan okuması ekler.
 • Aşamaları temizlemenize, rekorları kırmanıza ve daha uzun süre oynamanıza yardımcı olan güçlü güçlendiriciler kazanın.
 • Eğlenceli özellikler her turu büyüleyici ve zorlu hale getirir. Destansı kabarcık savaşlarında Vee ile vur. Yüksek skor tablosunun en üstünü hedefleyin ve bir sonraki rekor kırıcı olun.
 • Üstün grafikler oyunu pop, meydan okuma heyecan verici ve tüm deneyim ciddi eğlenceli hale getirir!
 • Gittikçe icat edin. Yedek parçaları toplayın ve muhteşem güçlendirmeler ve güçlendiriciler yapmak için bunları farklı şekillerde birleştirin!

Ne var ne yok

 1. Yüzlerce seviye ile zirveye çık
 2. Kabarcık patlamasını her zamankinden daha iyi hale getirmek için sabit sahnelerin arkasında
 3. Atlayın ve heyecan verici etkinlikler oynayın!

İndirme: Bubble Genius Mod APK

Bubble Genius’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Noir Chronicles: City of Crime (Full) 2.1 – History of Crime City” Android +Data Download

Noir Chronicles: City of Crime (Full) v2.1 – A very well-made puzzle and adventure game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir