Broken Dawn II 1.5.6 Apk Full Mod for Android

Broken Dawn II hakkında özet 1.5.6 APK + Mod for Android

ad Bölüm Broken Dawn II.
Yayımcı
En son sürüm 1.5.6
Platformlar Android 4.1
paket com.dawn.plus.gp

genel bakış

Sevgili dostlar, size Broken Dawn II APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Broken Dawn II MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5, toplam 89.158 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

“ Broken Dawn Mod ”, heyecan verici atıcıların ve rol yapma oyunlarının mükemmel birleşimini sunarak mükemmel kullanım ve zarif grafikler sunar. Şimdi oyunun yeniden yaratılmış sahneleri ve güncellenmiş teknikleriyle yepyeni bir versiyonunu sunuyoruz. Oyun içi ekonomik sistem geliştirildi ve oyunun tüm yönleri önemli ölçüde geliştirildi.

Önemli

  • PC grafiklerine rakip gerçek zamanlı dinamik aydınlatma efektleri.
  • Heyecan verici savaşlar ve olağanüstü kullanım.
  • Uzun vadeli ve bol savaş sahneleri, çeşitli sahne deneyimleri sunar.

İndir Broken Dawn II Apk indir Oyunu oyna

Broken Dawn II’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.5.6 sürümündeki yenilikler

  1. Kilitlenmeye neden olan bir sorun düzeltildi
  2. Bazı hatalar düzeltildi

Download Broken Dawn II Mod Apk v1.5.6

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir