Breach and Clear 2.4.9 Full Apk + Mod for Android

İhlal ve Net Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1538 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Düşmanlarınız bölgede bir yerde bekliyor, ama nereye ve ne zaman gelecekleri hakkında hiçbir fikriniz yok. Özel Operasyonlar ekibiniz iyi hazırlanmış ve karşılayabileceğiniz en iyi ekipmanla donatılmıştır. Terinizi kaşınızdan silin, derin bir nefes alın ve hareketlerinizi dikkatlice seçin. Her asker önemlidir, her karar önemlidir.

Her açıyı düşündünüz mü? Düşmanın taktiklerini tahmin ettin mi? Stratejiniz görevin başarılı olup olmadığını belirler.

Breach & Clear, gerçekçi ama erişilebilir bir taktik deneyimi sunmak için Özel Harekat Kuvvetleri topluluğunun gerçek üyelerinin desteğiyle geliştirilmiştir. ABD Ordusu Rangers, İngiltere SAS, Kanada JTF2 ve daha fazlası gibi gerçek kadrolardan birini seçin. Binlerce silah kombinasyonu cephaneliği oluşturun ve çok çeşitli avantajlar, taktikler, kamuflaj, zırh ve teçhizatla operatörlerinizi özelleştirin. Ekibinizi ayırın ve haritayı birden fazla giriş noktasından hücum edin, rotaları ve ateş alanlarını ayarlayın, kapağı kullanın ve düşmanınızı aşın.

Önemli

  • Yoğun Strateji: Görevinizi adım adım planlayın. Ekibinizi güvende tutmak için her açıyı örtün. Kapıları yıkın, yangınla mücadele edin ve zafere giden yoldaki her odayı temizleyin!
  • Gerçekçi Eylem: Özel Harekat Topluluğunun gerçek üyelerinin desteğiyle oluşturulan bu gerçekçi deneyim, keskin düşünme ve uygun taktik planlama gerektirir.
  • Takımınızı Özelleştirin: Gerçek dünyadaki kadrolardan birini seçin, takımınızı oluşturun, yüklenmelerini özelleştirin ve nihai savaş gücünü yaratın!
  • Arsenalinizi Oluşturun: Binlerce kombinasyon oluşturmak için tonlarca ekli 40’tan fazla farklı silah toplayın ve kitleyin!
  • Gear Up: Operatörlerinizi gaz maskeleri, gözlükler, kamuflaj, kasklar, yelekler ve daha fazlası dahil olmak üzere en iyi ekipmanlarla donatın. Gelgitleri zorlu görevlerde çevirmek için kilit seçimlerini, ihlal ücretlerini, İHA’ları ve defibrilatörleri kullanın!

İndirme: Breach and Clear Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İhlali ve Temizle’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Video izle Mod İndir OBB’yi indir

İhlal ve Temizle OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.gun.bnc” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

İhlal ve Net hakkında özet APK

ad İhlal ve net APK
Yayımcı GameClub Inc.
En son sürüm 2.4.9
Platformlar Android 5.0
paket com.gun.bnc
İndirme: Orijinal İhlali ve Açık APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Seasons of War 8.0.17 Full Apk for Android

Seasons of War 8.0.17 APK + Mod for Android hakkında özet ad Savaş Mevsimleri Yayımcı Imperia Online JSC En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir