Brainzzz 3.1.2 Apk Full Mod for Android

Brainzzz hakkında özet

ad Brainzzz
Yayımcı
En son sürüm 3.1.2
Platformlar Android 4.1
paket com.wawagame.app.ttnl2
İndirme: original Brainzzz APK

Sevgili dostlar, size Brainzzz APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Brainzzz MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 131.612 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Brainzzz Mod , OneLine, Flow, Sudoku, ColorFill, Maze, Jigsaw ve diğer bulmaca oyunlarını içeren binlerce farklı zorluk seviyesine sahip klasik küçük oyunların bir koleksiyonudur. Eğlence ve rekreasyon getirecek bir oyun lobisidir.

Önemli

 • Klasik vuruşlar, oyunun adaptasyonunun sonuna bir slayt, basit ve karmaşık bir karışım, sadece parmaklarınızla bir grafik çizebilirsiniz.
 • Hayvan teması, 400’den fazla farklı hayvan versiyonuyla, bilmecenin ana hatlarına göre bir hayvan kombinasyonunu tamamlamanız gerekir. Gel ve meydan oku.
 • Blok şaşırtıcı oyun, sadece blok taşımak ve harita doldurun, yüksek hedefleri meydan okuyabilir, benimle gel!
 • Yapmanız gereken korkunç labirentten çıkmak ve duvara çarpmadan hedefe ulaşmak.
 • Tüpleri dik açıya kadar döndürmeniz ve çıkış yolunu bulmak için aynı renkteki tüpleri bağlamanız gerekir.
 • Sevimli gözler tarafından aldatılmayın. Satranç tahtasının tamamını dolduracak bir çözüm bulmaya çalışın.
 • Dünyanın en zeki insanları sudoku oynamak zorundadır. Sudoku, sadece sayıları ayırt etme ve düzenleme kapasitesini değil, aynı zamanda boşluk kapasitesini de inceleyebilir. Oynaması kolay. Sayıların cazibesini birlikte deneyimleyelim.

En son sürümü indirin

Brainzzz’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.1.2 sürümündeki yenilikler

 1. Deneyimi optimize edin
 2. Hataları düzeltin

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir