BOXxCAM 2.5.0 Apk + Mod for Android Full

BOXxCAM Mod bir Fotoğrafçılık Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 2.960 kişi oy kullandı.

genel bakış

Hızlı ve çok amaçlı bir kamera uygulaması mı arıyorsunuz? BOXxCAM tam size göre. BOXxCAM, gerçek zamanlı kolaj, selfie ve FX kamerayı tek bir basit uygulamada süper hızlı işlem hızı ile birleştirir. Bu görünümü bir yolculuktan veya bir arkadaşınızla paylaştığınız güzel andan nasıl ezberlemek istediğinizi seçin. BOXxCAM tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Önemli

  • Bir fotoğraf kabininde yaptığınız gibi ardışık fotoğraflar çekmek için kolaj çekimini kullanın. Filtreleri rastgele değiştirmek için sağa veya sola hızlıca kaydırabilirsiniz.
  • Özellikle düşük pikselli mobil cihazlar için tasarlanmış 60’tan fazla filtre. FX Cam ile, fotoğrafları çekmeden önce filtreleri önizleyebilirsiniz.
  • Meitu portre işleme teknolojisini tanıtan Selfie Cam, selfie’nizi doğal ve hassas bir şekilde rötuşlar. Güzelliği bir ila yedi arasında ayarlayın ve sadece gülümseyin.

İndirme: BOXxCAM Mod APK

BOXxCAM’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

BOXxCAM APK hakkında özet

ad BOXxCAM
Yayımcı Meitu (Çin) Sınırlı
En son sürüm 2.5.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir