Gods of 14.1.86 Apk Mod (Sınırsız Cephane) Android için

Gods of Boom Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 1.822.466 kişi oy kullandı.

genel bakış

Gods of Boom Mod , müthiş 3D grafikler ve sürükleyici bir oynanışa sahip rekabetçi bir çok oyunculu FPS. Kedinizin kontrolleri öğrenebileceği kadar basit, ancak beceri sınırı, son derece zor ve turnuva tarzı savaşlara alışmış olan rekabetçi eSpor oyuncularının ilgisini çekecek kadar yüksek. Farklı kurnaz taktikleri kullanarak çeşitli haritalarda çevrimiçi PvP savaşlarına katılın. Ortalama 5 dakikadan kısa süren hızlı maçlarla en iyi FPS deneyimini yaşayın. Oyun açık!

Önemli

  • Kolay ve sezgisel kontroller: oyunun başından sonuna kadar asın ve rütbeleri tırmanmaya başlayın!
  • Canlı grafikler ve eski cihazlar için destek: çarpıcı görseller ekrana yapışmanızı sağlarken, donanım gereksinimleri çok ılımlı kalıyor.
  • İlgi çekici PvP savaşları: sayısız harita ve oyun modunda takım tabanlı eğlencenin tadını çıkarın. Adrenalin dolu eylem GoB’de asla durmaz!
  • Karakter özelleştirme: çeşitli yetenekler ve ekipman becerilerinin bir kombinasyonunu kullanarak benzersiz bir kahraman oluşturun ve yüzlerce kozmetik ürünle mükemmel bir görünüm bulun. Oyun tarzınız için esnek bir yapı oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay.
  • Düzenli güncellemeler ve etkinlikler: sürekli içerik eklemeleri, yeni özellikler ve renkli temalı etkinlikler sayesinde asla sıkılmayacaksınız. Bu oyun sadece vermeye devam ediyor!
  • Pro Play Modu: Dünyaca ünlü takımlardan oyuncularla eSports etkinlikleri. Mobil bir FPS gerçekten rekabetçi olabilir mi? Emin ol!

Ne var ne yok

  1. YENİ BRAWLS: 2 yeni hafta sonu etkinliği için hazırlanın – Tedarik Koşusu ve Müdahale
  2. TÜM FUARLAR: Yeni fuarlarda “Lucille” sopasını ve Rick’s Revolver’ı kazan ya da önceki aşamalardan Daryl’s Crossbow ve Survivor’u tamamla
  3. REKABETÇİ OYUNCULAR artık turnuvalar için ayrı bir cephaneliğe sahip! Sıradan yüklemelerle uğraşmadan işleri değiştirin

İndirme: Gods of Boom Mod APK

Gods of Boom’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir