Block City Wars 7.1.5 Mod APK Mod Full Sürüm

Blok Şehir Savaşları Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 895161 kişi oy kullandı.

genel bakış

Hızlı arabaların, keskin nişancı düellolarının ve eğlenceli haydutların her fırsatta savaştığı modern arenaya hoş geldiniz! Keskin görün, çekim her yerde, bu sokaklarda neredeyse hiç kural yok. Gangsterler ve polisler, patlama, mafya ve polisle ilgili birçok ilginç görevi keşfedin. Etrafında bulabileceğiniz bozuk para, silah ve cephane için diğer avcıların önüne geçin.

Yaratıcı eğlence ve eylem yolları – bu blok şehir, işleri sarsmak için biraz yıkıma ihtiyaç duyabilir. Zorlu 3d savaş alanlarının hayranları için her şeyi yaptık – plazma silahları, destroyer, süper tüfekler, birçok zırh türü ve diğer birçok heyecan verici şey, denemelisin!

Kritik hedeflerin tamamen size bağlı olduğu mafya patronları tarafından verilen imkansız operasyonları başarın! Müthiş arabalar, parkour ve polis kaçmak. Kötü adam ya da kahraman, maceralar seni bekliyor. Piksel silahınızı alın ve Block City’ye gidin!

Önemli

  • 3 harika çok oyunculu mod: Takım Ölüm Maçı, Ücretsiz PVP Dövüşü, Piksel Avcısı, Tank Savaşları, Sokak Yarışı ve Enfeksiyon Zombi modu.
  • İstediğiniz her şeyi yapabileceğiniz en yüksek gökdelenlere sahip geniş bir megalopolis
  • 50’den fazla ulaşım aracı: spor otomobiller, motosikletler, jet paketleri, askeri helikopterler ve taknslar.
  • Harika derileri oyundan minecraft’a aktar.
  • 100’den fazla silah birimi – Ak47, MINIGUN, Keskin nişancı tüfeği, RPG, Katana ve daha fazlası!
  • Tam oyun istatistikleri ve günlük kazananlar listeleri.
  • Günde 150.000’den fazla oyuncu çevrimiçi.
  • Oyuncuların birbirleriyle iletişim kurmaları için bir oyun sohbeti.
  • Tekli Sandbox modunda farklı gangster işleri.
  • Dinamik ışık ile harika piksel grafikleri.

İndirme: Block City Wars Apk APK

Block City Wars’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FarmVille 3 – Animals 1.8.15142 – Android “Farm Village 3” simulation game! FullDownload

FarmVille 3 – Animals v1.8.15142 – Simulation and management game “Farm Village 3” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir