Blitz Brigade 3.6.1a Apk Full Mod for Android

Blitz Brigade 3.6.1a APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Yıldırım Tugayı
Yayımcı
En son sürüm 3.6.1a
Platformlar Android 4.1
Paket içeriği com.gameloft.android.ANMP.GloftINHM

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Blitz Brigade APK’sinin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Blitz Brigade MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,0, toplamda 1.596.723 kişi oylama aldı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Silah şovuna hazır mısın? Çünkü Blitz Brigade, bu üst düzey (ve bütçeyi aşan) çevrimiçi FPS savaş festivalinde büyük bir ısrar ediyor!

Son derece yetenekli yedi sınıftan biri olarak oyun suratınızı takın ve diğer oyuncularla birlikte düşmanlarınızı yere fırlatın… Sonra onları kazın ki tekrar patlatabilirsiniz!

Dünyanın askeri liderlerinin gerçekten duyarlı insanlar olduğu ve Mihver ve Müttefiklerin savaşan güçlerinin bir dünya savaşının kelimenin tam anlamıyla şimdiye kadarki en kötü şey olacağını anladığı tuhaf bir alternatif tarihe girin. Bu yüzden, her iki taraftan en büyük, en tetikleyici atıcıları ve askerleri seçersek çok daha az dağınık (ve daha eğlenceli) olacağına karar verdiler. tanklar ve işleri BOOM yapan diğer çılgın araçlar!

Öne Çıkanlar

 • Tamamen çılgın dövüş oyunları ve maksimum eğlence için 12’ye kadar oyuncu aynı anda çevrimiçi olarak savaşabilir.
 • Yeni zorluklar, sezonluk yarışmalar ve özel temalı silahlar ve kostümler dahil birçok eğlenceli yeni içerik için sınırlı süreli etkinlikleri yakalayın!
 • MMO takım oyunlarında küresel rakipleri ezmek ve zafer ve ödüller kazanmak için birlikte çalışmak için bir Kadro oluşturun veya bir Kadroya katılın.
 • Sesli Sohbet, FPS stratejinizi planlamanıza ve savaşın ortasında müttefiklere seslenmenize olanak tanır.
 • 7 Sınıf: Çok yönlü Asker, ağır vuruş yapan Topçu, destekleyici Sıhhiye, hassas Keskin Nişancı, kurnaz Stealth, korkutucu Yıkıcı veya taktiksel Mühendis olarak savaşa katılın.
 • Takım oyunlarında elinizden gelenin en iyisini yapmak ve rakibinizin planına karşı koymak için her sınıfın özel becerilerini özelleştirin ve ustalaşın.
 • Her sınıfın savaşın gidişatını tamamen değiştirebilecek Ultra Yeteneklerinin kilidini açın. Duvarların arkasını görebilen bir Keskin Nişancı ya da hiç görülemeyen bir Gizlilik olduğunu hayal edin!
 • Benzersiz alay hareketleri ve öldürme sözleri ekibinize karakter katar. Çünkü iyi bir alay hareketi neredeyse tüm silahlardan daha fazla hasar verebilir …
 • Eşsiz görünümünüzü geniş bir şapka yelpazesiyle tamamlayın.
 • Ölüm Maçı: Basit bir çatışmada ekibiniz için en çok öldürmeyi toplamak için yarışın.
 • Hakimiyet: Konumlarınızı savunurken kilit konumlara saldırın ve savaş alanının kontrolünü ele alın. Ekip çalışmasının nihai testi!
 • Bayrağı Ele Geçirin: Düşmanın kalesine sızın, bayrağı kaydırın ve (işin zor kısmı) parçalara ayrılmadan önce üssünüze GERİ dönün!
 • Herkese Ücretsiz: Gördüğünüz ilk hareketli şeyi kaldırın… ve ikinciyi… ve bundan sonraki hemen hemen her şeyi! Bu çılgın nişancı modunda, herkes kendisi için

Blitz Brigade APK Mod Son Sürüm İndir

Blitz Brigade’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.6.1a sürümündeki yenilikler

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Zombie War: Idle Defense Game 75 – Arcade game – Click “Zombie War” Android +mod Download

Zombie War: Idle Defense Game v75 + Mod – Arcade and fun game “Zombie War” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir