BLEACH Brave Souls 10.1.1 Full Apk- Mod for Android

BLEACH Brave Souls hakkında özet

ad Bela cesur ruhlar APK
Yayımcı
En son sürüm 10.1.1
Platformlar Android 4.1
paket com.klab.bleach
İndirme: orijinal BLEACH Cesur Ruhlar APK

Sevgili dostlar, size BLEACH Brave Souls APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. BLEACH Brave Souls MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 234,111 kişi oy verdi.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Mega hit manga ve anime Bleach dayalı ilk akıllı telefon 3D aksiyon oyunu. Bleach evreninden en sevdiğin karakterleri kullanarak bir takım kur !

Brave Souls , tam olarak istediğiniz savaşçıları ve takımı yaratmanıza izin veren oldukça esnek bir karakter iyileştirme sistemine sahiptir. Savaşa girin ve karakterleri yükseltmek ve temel istatistiklerini geliştirmek için deneyim kazanın, maksimum seviyelerini yükseltmek için yükseltin, belirli istatistikleri daha da geliştirmek için Ruh Ağacı üzerinde eğitin veya ek destek sağlamak için karakterleri birbirine bağlayın. Seçim senin!

Önemli

 • 3D grafikler ve basit kontroller, serbest akışlı ve hızlı tempolu kesmek ve eğik çizgi hareketi sağlar.
 • Zafere giden yolu oymak için her Bleach karakterinin benzersiz özel hareketlerini serbest bırak. Özel hareketler, orijinal Japon anime ses aktörleri tarafından tamamen dile getiriliyor.
 • En sevdiğiniz karakterleri üç kişilik ekipler halinde birleştirin. Orijinal hikayede hiç görmeyeceğiniz karakter kombinasyonlarını bile yapabilirsiniz. Olasılıklar neredeyse sınırsız!
 • Rukia ve Ichigo’nun ilk buluşma anından itibaren Bleach hikayesini takip edin. Hikayeden önemli sahneleri yeniden yaratan görevleri tamamlarken karakterlerinizi geliştirin.
 • En iyi savaşçılarınızı diğer oyuncuların takımlarına karşı oynayın ve haftalık PvP liglerinde en üst sıraya çıkın ya da heyecan verici PvE Co-Op Görevleri ve Epik Baskınlarda diğer oyuncularla takım kurun!

BLEACH Brave Souls’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

10.1.1 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni özellikler
 2. mevcut özelliklerde iyileştirmeler
 3. küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir