Black Desert Mobile 4.2.1 Full Apk +Mod for Android

Black Desert Mobile Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 268.208 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Dünya çapında 150’den fazla ülkeden oyuncularla büyük beğeni toplayan MMO! Mobile’da Black Desert Mod’taki muhteşem macerayı yaşayın .

Önemli

  • Dinamik becerilere sahip 5 benzersiz sınıf olarak oynayın. Sadece Black Desert Mobile’da bulunan eşsiz, hızlı tempolu aksiyon ve savaşın tadını çıkarın!
  • Sofistike, yüksek kaliteli grafikler ile sizi içine çeken dünya! Mobil cihazlarda gittiğiniz her yerde orijinal kalite deneyimini yaşayın.
  • Basit araçlar, karakter özelleştirmede yüksek derecede serbestlik sağlar! Oyunların sınırlarını zorlayan kişiselleştirme seçenekleriyle gerçek benliğiniz olun.
  • Balıkçılık ve evcilleştirme dahil olmak üzere geniş yaşam içeriği, kendi kampınızla birlikte yönetmek ve genişletmek için. Sizin macera üzerinde şirket tutmak için güvenilir evcil hayvanlar ve atlar.

İndirme: Black Desert Mobile Apk MOD

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Black Desert Mobile’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni Etkinlikler
  2. Guild İçerik Güncellemesi

Black Desert Mobile hakkında özet APK

ad Kara çöl mobil APK
Yayımcı İNCİ ABYSS
En son sürüm 4.2.1
Platformlar Android 5.0
paket com.pearlabyss.blackdesertm.gl
İndirme: Original Black Desert Mobile APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir