BitLife 1.27.1 Full Apk +Mod for Android

BitLife Mod bir Simülasyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 614.170 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Ölmeden bir süre önce örnek vatandaş olmak için tüm doğru seçimleri yapmaya çalışacak mısınız? Hayatınızın aşkıyla evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ve yol boyunca iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Önemli

Yoksa ailenizi dehşete düşürecek seçenekler mi oynayacaksınız? Bir suç hayatına inebilir, aşık olabilir veya maceralara girebilir, hapishane ayaklanmaları başlatabilir, spor çantaları kaçırıp eşinize hile yapabilirsiniz. Hikayeni siz seçersiniz…

Oyunda hayattaki başarınızı belirlemek için yavaş yavaş yaşam seçeneklerinin nasıl toplanabileceğini keşfedin.

İnteraktif hikaye oyunları yıllardır var. Ancak bu, yetişkin yaşamını gerçekten ezip simüle eden ilk metin hayatı simülatörüdür.

İndirme: BitLife Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

BitLife’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

Tüm Bitizenleri Çağırmak: Biyolojik Bitizenler, Yarım Bitizenler, Benimsenen Bitizenler ve Adım Bitizenler! Derleyici Hot off başka bir içerik dolu güncelleme! Bu Stepfamily Güncellemesi, stepler, üvey kardeşler, üvey çocuklar ve aralarındaki her şeye odaklanır. Aile draması asla aynı olmayacak!

Ayrıca bu güncellemeye birden fazla kaydetme yuvası da dahil edilmiştir, böylece istediğiniz kadar eşzamanlı hayatınız olabilir. Güvenli ve rahat kalın sevgili Bitizens!

BitLife APK hakkında özet

ad BitLife APK
Yayımcı
En son sürüm 1.27.1
Platformlar Android 5.0
paket com.candywriter.bitlife
İndirme: original BitLife APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir