BitLife 1.28.3 Full Apk- Mod for Android

BitLife hakkında özet

ad BitLife
Yayımcı
En son sürüm 1.28.3
Platformlar Android 5.0
paket com.candywriter.bitlife
İndirme: original BitLife APK

Sevgili dostlar, size BitLife APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. BitLife MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 649.680 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ölmeden bir süre önce örnek vatandaş olmak için tüm doğru seçimleri yapmaya çalışacak mısınız? Hayatının aşkıyla evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ve yol boyunca iyi bir eğitim alabilirsin.

Önemli

Yoksa ailenizi dehşete düşürecek seçenekler mi oynayacaksınız? Bir suç hayatına inebilir, aşık olabilir veya maceralara girebilir, hapishane ayaklanmaları başlatabilir, spor çantaları kaçırıp eşinize hile yapabilirsiniz. Hikayeni siz seçersiniz…

Oyunda hayattaki başarınızı belirlemek için yavaş yavaş yaşam seçeneklerinin nasıl toplanabileceğini keşfedin.

İnteraktif hikaye oyunları yıllardır var. Ancak bu, yetişkin yaşamını gerçekten ezip simüle eden ilk metin hayatı simülatörüdür.

En son sürümü indirin

BitLife’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.28.3 sürümündeki yenilikler

  1. Tanrı modu! Oyunda istediğiniz herkesi oynadıkça düzenleyin! Özel yaşamlarda kendi istatistiklerinizi ve görünümünüzü ayarlayın!
  2. Tamamen yeni kişi emojileri
  3. Tamamen yeni salon: görünümünüzü özelleştirin!
  4. Göz doktoru + göz muayenesi mini oyun
  5. Karanlık Mod
  6. Yeniden tasarlanan oyun öğeleri
  7. Tonlarca hata düzeltmesi ve çeşitli geliştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir