Bike Unchained 2 3.14.4 Full Apk + Data for Android

Bike Unchained 2 hakkında özet

ad Bisiklet Zincirsiz 2 APK
Yayımcı Red Bull Uygulamaları
En son sürüm 3.14.4
Platformlar Android 6.0
paket com.redbull.bike2
İndirme: original Bike Unchained 2 APK

Bike Unchained 2 Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 45.096 kişi oy kullandı.

Red Bull Bisiklet Unchained 2 Mod mobil dağ bisikleti yeni nesil! Yeni grafikler, yeni oyun, yeni parçalar ve yeni biniciler Bike Unchained 2’yi diğer aksiyon sporları oyunlarından ayırıyor. PvP Downhill aksiyonunda gerçek binicilere karşı yarışın veya Slopestyle yarışmalarında en iyi numaralarınızı sıralayın. Toz çöktüğünde podyuma çıkacak mısınız?

Bike Unchained 2’de dünyanın en büyük dağ bisikleti yarışmasına hazır olun! Sıralı lig yarışlarında dağdaki en hızlı olduğunuzu kanıtlayın ve dünyanın en iyi binicisi unvanını alın. Stilinizi ve becerinizi test eden Slopestyle koşularında gönderin. Boğumlu kaya bahçeleri, hızlı akan singletrack ve aradaki her şeyi sunan parkurlarla beş farklı ortamda pedal çevirin. Sürüşünüzün her parçasını ve görünümünüzü çılgınca parça ve dişli ile özelleştirin. Dünyaya en iyi olduğunu söyle ve bunu yaparken iyi görünüyorsun! Seni en altta göreceğiz.

Önemli

 • Speed ​​& Style yarış ve slopestyle becerilerinizi test edecek. Yarışçılar sadece bitiş çizgisine ulaşmak için değil, aynı zamanda en büyük hileleri de atmak için yarışacaklar! Hasta hilelerin inişi zamanınızı alır ve podyumda en üst sırada yer almanızı sağlar. Yeni seviyeler ve etkinlikler, yeteneklerinizi en büyük sahnede gösterme şansı verecektir!
 • Bike Unchained 2 yeni bir görünümle kapıya geliyor. Foto-gerçekçi 3D render grafikler, her koşuda dağlara daha yakın hissetmenizi sağlayacaktır. Kir sineğini ve bisikletlerin güzel detaylarla süzülmesini izleyin.
 • Spordaki en büyük isimler burada ve size yardım etmeye hazır. Sana puanlarını yükseltecek ve saniyeleri tıraş edecek yeni numaralar ve beceriler öğretecekler. Aaron’dan Szymon’a, profesyoneller sadece burada bulunabilir!
 • Yeni özel yarışmalar, istediğiniz gibi bir yarış veya eğimli stil yarışması oluşturmanıza izin verir. Siz ve arkadaşlarınızın atması için nihai kanıtlama zemini oluşturun. Hileler mi, Hız mı? Şampiyona mı Zaman Denemesi mi? Atışları çağır ve şanını al.

Bike Unchained 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir OBB’yi indir

 

Bike Unchained 2 OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.redbull.bike2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.14.4 sürümündeki yenilikler

 1. Küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.
 2. Bizimle sürdüğünüz için teşekkürler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir