BEYBLADE BURST 8.4 Apk Full Mod – Data for Android

BEYBLADE BURST hakkında özet 8.4 APK + Mod for Android

ad BEYBLADE BURST
Yayımcı
En son sürüm 8.4
Platformlar Android 4.2
paket com.hasbro.beybladesenterprise
İndirme: Orijinal BEYBLADE BURST APK

Sevgili dostlar, size OBB ile BEYBLADE BURST APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. BEYBLADE BURST MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 407.340 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

BEYBLADE BURST App’te BEYBLADE BURST toplarınızı yaratın, özelleştirin ve savaşın. Liderlik tabloları, kişiselleştirilmiş profiller, gelişmiş bir dijital üst seçim ve Rookie’den nihai BEYBLADE Master’a seviye atlamak için başarılar kazanma yeteneği ile dünya çapında 90’dan fazla ülkede arkadaşlarınıza küresel çok oyunculu çevrimiçi maçlarda meydan okuyun! Maçları kazanmak ve sanal parçaları açmak için yarışın! BEYBLADE BURST App kendi kişisel cihazınıza BEYBLADE BURST heyecan ve enerji getiriyor

Önemli

 • TURNUVA GÜNÜ İÇİN LİGİNİZİ TOPLAYIN: 1 günlük bir sezon oluşturun ve parantezli bir oyuncak turnuva partisine ev sahipliği yapın!
 • BEYBLADE BURST uygulamasında BLUETOOTH özellikli dijital kontrollerin kilidini açmak için bir BEYBLADE BURST Enerji Katmanı tarayın.
 • BLUETOOTH etkin BEYBLADE BURST’unuzun sıkma yönünü ve hızını değiştirmek için ekranda sola veya sağa kaydırın
 • Savaş sırasında gücü şarj edin ve güçlü Avatar saldırılarını serbest bırakın!
 • BEYBLADE BURST TURBO SLINGHOCK, dijital üstleri Beystadium raylarından ve uygulamadaki Savaş Yüzüğü’ne iten bir ray sistemine sahiptir.
 • BAŞA SAVAŞ SAVAŞLARI: Uygulamada özel güçlendirme bonusları için SLINGHOCK Beystadium rayları aracılığıyla güç oluşturmak ve dijital SLINGSHOCK üstünü başlatmak için yoğun savaş çatışmalarına katılın!

BEYBLADE BURST Apk indir Oyunu oyna

BEYBLADE BURST’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir 

OBB’yi indir

BEYBLADE BURST OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.hasbro.beybladesenterprise” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.4 sürümündeki yenilikler

 1. Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler
 2. Yeni BEYBLADE Üstler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Zombie War: Idle Defense Game 75 – Arcade game – Click “Zombie War” Android +mod Download

Zombie War: Idle Defense Game v75 + Mod – Arcade and fun game “Zombie War” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir