BeSoccer Football Manager 1.0.8 Apk +Mod for Android Full

BeSoccer Football Manager Mod Spor Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 595 kişi oy kullandı.

genel bakış

BeSoccer – Football Live Score yapımcılarından! Fantasy Football Manager’ın yeni konsepti geliyor.

Favori takımınızın futbol menajeri olun ve şampiyonlar ligini kazanın. Premier ligdeki en iyi oyuncuları imzalayın ve antrenmanlarınızı Avrupa’nın en iyi takımlarından biri olmaya hazırlayın!

Önemli

Ekibinizi sıfırdan oluşturun ve daha fazla maç kazanmak için personelinizin yardımını kullanın.

BeSoccer Fantasy Football bağımlılık yaratan eğlenceli bir futbol yönetim oyunudur, futbol takımınızla ilgili her karardan sorumlu takım koçu olacaksınız. İlk onbire karar verin, taktikleri ayarlayın ve en iyi futbolcu fırsatlarını bulmak için transfer pazarına gidin.

İzci yardımıyla yeni bir forvet için transfer pazarında arama yap. Onları bir sonraki genç Amerikan futbol yıldızını imzalamak için dünyanın her yerindeki genç oyuncuları izlemeye gönderin. Futbol spor takımınızın keşif yeteneklerini geliştirin.

İstediğiniz oyunculara sahip olduğunuzda, saldırgan taktiklerinizi oluşturmanın ve savunma stratejinizi oluşturmanın zamanı geldi. Her epl maçından önce futbol takımınızı mümkün olduğunca iyi hazırlayın ve mls kazanın.

Futbol kulübünüzü gerçek bir futbol yıldızı olarak yönetin, spor medyasına saygı duyun ve zamanınızın en iyi futbol menajeri olun. Futbol takımı taraftarlarınızı gururlandırın!

Takım sporlarının hayranıysanız ve her zaman en sevdiğiniz futbol kulübünü yönetmeyi hayal ediyorsanız, şimdi bir sonraki futbol yıldızı olmanın ve spor takımınızı zafere taşımanın zamanı geldi!

İndirme: BeSoccer Football Manager Apk APK

BeSoccer Futbol Yöneticisini indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni mod: Dostluk Turu!
  2. Kullanılabilirlik iyileştirmeleri ve yeni bildirimler.
  3. Kararlılık iyileştirmeleri

BeSoccer Football Manager hakkında özet APK

ad Futbol Futbol Menajeri
Yayımcı Genera Oyunları
En son sürüm 1.0.8
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir