Bejeweled Stars 2.29.1 Apk Full Mod for Android

Bejeweled Stars hakkında özet

ad Bejeweled yıldızlar APK
Yayımcı
En son sürüm 2.29.1
Platformlar Android 4.1
paket com.ea.gp.bejeweledskies
İndirme: orijinal Bejeweled Yıldızlar APK

Bejeweled Stars Mod bir Android. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 108.181 kişi oy kullandı.

Sürprizler, patlamalar ve eğlenceli bulmacalarla dolu güzel bir dünyada sonsuz eğlence ve benzersiz zorlukları her gün yaşayın. Ödül kazanmak için parlayan mücevherleri birleştirin, en çok ihtiyacınız olduğunda destek oluşturun, kendinizi ifade etmek için tahsil emojilerini ortaya çıkarın ve hatta oyun oynarken oyun tahtasını kontrol edin. Indirmek için ücretsiz.

Önemli

Bejeweled Stars modu heyecan verici kıvrımlar ve farklı oyun yolları ile hayat buluyor. Eşleştirme stratejinizi geliştirmek için hareketli Taşların Akımlarında ustalaşın. Gem dolu Bulutları manevra yaparak kazanan kaskadlara neden olur. Gökyüzüne kaymadan önce yüzen kelebekleri kurtarın.

Kendi tarzınızı ifade etmenizi ve kişisel mesajlar göndermenizi sağlayan özel ve keyifli Bejeweled emojilerini ortaya çıkarmak için sandıkları açın. Oynarken yüzlerce zevk var!

Yepyeni SkyGems toplayın ve özel takviyeler oluşturmak için bunları kullanın. Zor yerlerden geçmek için Star Swapper’ı kullanın. Scrambler ile yeni oyunlar için oyun tahtasını karıştırın. İstediğiniz takviyeleri istediğiniz zaman kullanın ve kazanma stratejinizi mükemmelleştirin.

Oynadığınız her seviyede parlayan yıldızlar kazanın. Gökyüzündeki takımyıldızları doldururken ve inanılmaz ödüllerin kilidini açarken izleyin!

Dostça bir rekabet mi arıyorsunuz? Her seviyenin kendi lider tablosu vardır, bu da oyundaki ilerlemeyi takip etmeyi, arkadaşlarla rekabet etmeyi ve güçlü becerilerini göstermeyi kolaylaştırır.

Bejeweled Stars’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.29.1 sürümündeki yenilikler

Merhaba Taşlar! En sevdiğiniz mücevher eşleştirme oyunu, bazı sahne arkası iyileştirmeleriyle daha da parlaklaştı. Oynadığınız için teşekkürler ve her güncellemeden sonra bize puan vermeyi unutmayın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

April Coloring 2.80.0 – Entertainment game “April Coloring Book” Android mod Download

April Coloring v2.80.0 + Mod – Puzzle game April coloring book Android Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir