BeautyPlus 7.0.322 Apk + Mod for Android Full

BeautyPlus Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 4.387.218 kişi oy kullandı.

genel bakış

800 milyon selfies BeautyPlus tarafından mı düzenlenmiş? Ne? Selfie’lerini, resimlerini ve videolarını her ay düzenlemek için 300 milyonun neden BeautyPlus’ı seçtiğini öğrenin. İşte size bir ipucu: BeautyPlus, basit ama güçlü fotoğraf düzenleme araçları, sanatsal efektler, artırılmış gerçeklik (AR) filtreleri ve selfie oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için çok daha fazlasını sunar. Öyleyse, en iyi selfie’yi sosyal medya hesabınıza göndermeye hazır olalım!

BeautyPlus’ın güçlü selfie düzenleme özelliği ile Noel tezahüratını yay ve sevimli filtrelerle biraz eğlen.

Güzel ve doğal görünen fotoğraf ve video özçekimleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. BeautyPlus ile akne izlerini silebilir, cildi pürüzsüzleştirebilir, gözleri aydınlatabilir, dişleri beyazlatabilir, göz rengini düzenleyebilir, filtreler ve özel efektler ekleyebilir, fotoğrafları bulanıklaştırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

BeautyPlus, mükemmel fotoğraf düzenleme uygulamasını geliştirmek için tanınmış makyaj sanatçıları, fotoğrafçılar ve gerçek kişilerle çalıştı – hem kullanımı kolay hem de kusursuz selfie’ler sunan bir araç. Selfie düzenlemeleri o kadar incedir ki, hiç kimse bir uygulamayı kullandığınızdan şüphelenmeyecek ve doğal güzelliğinizi sert filtreler olmadan göstermenize izin verecektir.

Önemli

  • Bulanıklaştırma: Selfie’ler hızlı bir bulanıklık ile anında profesyonel bir görünüm kazanır. Sadece efekti uygulamak için kaydırın!
  • Mahsul: Mükemmel selfie ve fotoğraf sadece bir ürün uzaklıktadır! Yeniden boyutlandırmak ve kırpmak için hafifçe vurun
  • Fotoğraf Filtreleri: Romantikten dramatikliğe kadar, özçekimlerinizi ve resimlerinizi patlatmak için düzinelerce özel filtremiz var
  • Profesyonel Kontrol: Büyüt, Uzat, İnce ve Döndür özellikleri size özçekimlerinizi ve fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleme özgürlüğü verir!
  • Selfie’ler her şey değildir – BeautyPlus hem ön hem de dışa bakan kamerayla çalışır
  • Selfie Zamanlayıcı yerleşiktir, böylece mükemmel eller serbest atışından kurtulabilirsiniz
  • Çoklu yüz tanıma, grup çekimi için gitmenizi sağlar!
  • En karanlık yerlerde bile mükemmel aydınlatma. Düşük ışık? Sorun değil! BeautyPlus pozlamayı otomatik olarak ayarlar
  • Paylaşmaya hazır. Düzenlemeyi bitirdiğinizde Facebook, Instagram, Twitter ve Snapchat gibi popüler sosyal sitelerle paylaşabilirsiniz!

İndirme: BeautyPlus Mod APK

BeautyPlus’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

BeautyPlus hakkında özet APK

ad BeautyPlus
Yayımcı Meitu (Çin) Sınırlı
En son sürüm 7.0.322
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir