BeautyCam 9.2.75 Apk Mod for Android Full

BeautyCam Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 377.020 kişi oy kullandı.

genel bakış

Aşırı güzelleştirme olmadan inanılmaz fotoğraflar çekmek için bir hediye. Sevdiğiniz doğal güzelliğinizi korumanın önemli olduğunun farkındayız. Anında kafa-vücut oranını değiştirin! Tam vücut fotoğraflarını çekmeniz için üç gövde ayarlama planı ve çeşitli poz şablonları sunulmaktadır.

Önemli

  • Popüler makyaj görünümlerine ve filtrelere kolayca ulaşın! Tek dokunuşla inanılmaz selfies atın! Her türlü güzelliğe erişilebilir!
  • Yüksek kaliteli fotoğraflar ve VİDEOLAR çekin! Film benzeri bulanıklaştırma efektleriyle dağınık arka planlara veda edin. Artık MovieCam modunda 10 saniye içinde video yapabilirsiniz.
  • Farklı tarzlarda popüler ve yaratıcı AR çıkartmaları ton. İstediğiniz zaman komik, sevimli veya havalı selfie’ler oluşturun.
  • Bulanık gece portre çekimlerini kaydedin. Karanlık ortamlarda bile SLR kalitesinde HD resimleri kolayca çekin!
  • Özel güzellik stilini özelleştirmek için yüz özelliklerini akıllıca tanır ve analiz eder. Optimize etmek istediğiniz herhangi bir ayrıntıyı ayarlayın ve yukarıdan aşağıya doğal efektler sağlayın.
  • Makyajsız olduğunuzda bile özçekimlerinizi büyüleyecek çeşitli popüler makyaj selfie efektleri!
  • Günlük sohbetleri renklendirmek için sahip olunması gereken bir işlev. Gif’leri benzersiz özelliklerle dolu hale getirin ve sosyal hayatınız da öyle.
  • Selfie, yemek, mimari ve manzara çekimi için kullanılabilecek İnternet ünlüleri tarafından tercih edilen farklı filtre stilleri.

İndirme: BeautyCam Mod APK

BeautyCam’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Makyaj zindeliği: Makyaj efektlerinin zindeliği daha da geliştirilmiştir.
  2. Güncellenmiş kullanıcı arayüzü: Yeni bir branş kullanıcı arayüzü yeni selfie deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

BeautyCam APK hakkında özet

ad BeautyCam
Yayımcı Meitu (Çin) Sınırlı
En son sürüm 9.2.75
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir